Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért célszerű inkább a...

Miért célszerű inkább a császármetszést választani?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Olvasd el az előző kilencezer kérdést erről.
2022. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem az🤔


De van szàmos eset, amikor szüksèges, jó, higy van.

2022. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy ez egy átlagember számára egy egyszerű eldöntendő kérdés lenne... Az orvosok éveken keresztül tanulják és gyakorolják a praxist ahhoz, hogy ŐK el tudják dönteni azt, hogy adott esetben célszerű, vagy sem.
2022. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Elsöt termeszetes úton szültem. Ha valaha lesz masodik császárt szeretnék. Lehet sz*r anyázni de sajnos nagyon nagyon rossz szülés élményem volt :( esetemben e miatt célszerü.
2022. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Miért? Célszerű? 🤔
2022. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem célszerű. Inkább keress olyan orvost, aki tènyleg megbizható (sajnos nincs sok)
2022. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Két császárom volt, nem találtom célszerűnek. A császár vészhelyzetre van, nem arra, hogy leegyszerűsítsen egy abszolút természetes dolgot.

Választaniuk meg... nem tudnának nekem okot mondani, hogy válasszam önként.

2022. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Olyanokat szoktak írni, hogy mert természetes szüléstől inkontinens lehetsz, meg megsüllyedhet a méhed, de igazság szerint 1 embert ismerek akinek méhsüllyedése lett, 2 császár után, a becsurgásos problémák meg szülés módjátol eltekintve is bárkinél lehetnek.

Nekem 2 természetes szülésem volt, nem leányálom, de a császárt még rosszabbnak tartom.

2022. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Én mindig is császár párti voltam, vállalom a lepontozást.

A gyerek nem akad el a szülőcsatornában, nem törik csontja, nem nyomódik meg a feje, nem lesz oxigénhiányos.

Te nem tágulsz ki, szakadsz szét tokától bokáig, nem vágják szét a gátad (nálunk protokoll, ha kell, ha nem) nem lesz inkontinenciád, nem vajúdsz kínok között órákig-napokig, tudsz ülni.

2022. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

40 évesen mindenki ugyanúgy kitágul független a szülés módjátol, a punci is öregszik, ez nem tudom milyen tévhit, hogy a császárosok majd örökre egy 18 éves puncijával rendelkeznek 😅 2 gyereket szültem, semmilyen károsodásom,semmilyen negatív sérülésem nem maradt.Igen 1- 2 napig szar volt, a csaszarosoknak meg még szarabb.

A császáros baratnom meg full inkontinens. Erdekes.

2022. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!