Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha tudom hogy császárral...

Ha tudom hogy császárral szeretnék szülni, akkor mindenképpen program császár “kell”, vagy ha beindul a szülés, megcsászároznak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 06:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Magyarországon csak magankorhazban választható a császár, ergo igen, programcsaszar kell
2023. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Magánkórházban nem kell vajúdni, kérésre császárt hivatalosan csak ott végeznek
2023. jan. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

1.

Van-e valós indok?

( mi az?)


2. Az indoktól és az adott kórházi protokolltól is függ, hogy hogyan is történik.


3. Csak úgy nincs császàr oep. Ellàtásra, csak magánkorházban, ott pedig úgy történik, ahogy kéred.

2023. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%

3!


Valós indok a nem akar szülni, császárt akar.

2023. jan. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

4


Nàlunk császàr előzménnyel vagy 2. babánàl, ha far végű, akkor is eldöntheted.

Lehet szülni hüvelyi úton, de ha nem akarod, akkor nem eröltetik ràd.


Tehàt a császár előzmèny, vagy a fekvése az indok, de kellő szakemberi hàttérrel lehet ne hüvelyi is.

2023. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

5!


Es? Kit erdekel? A kerdezonel nyilván nincs semmi előzmény, egyszerűen nem akar szülni, császárt akar. Ez elég indok neki.

2023. jan. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Szia

Nekem az első gyerkőc kiírt császár volt,de aznap el is indult magától. Így is megcsászároztak. Most is ezt választanám ,hogy induljon magától és a vége császár legyen. Meglátjuk hogyan fog történni a szülésem!

2023. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Orvosilag kell, hogy indokolt legyen.
2023. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Hagyjuk már, hogy hivatalosan mi kell. Köztudott, hogy ugyanúgy szülnek császárral, ugyanúgy beírja az orvos saját műszakjára és ugyanúgy perkálnak is az anyukák.

Nagyon szép és jó lenne, ha megszűnt volna a puncibiznisz, de az ilyen anyukák, mint a "császártakarokmertpont" kérdező még jó sokáig fenn fogják tartani ezt a rendszert.

2023. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
9. Csak népnevelő célzattal ismertettem a hivatalos állás pontot :)
2023. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!