Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baba születésére fát ültetni?...

Baba születésére fát ültetni? Bövebben lent!

Figyelt kérdés

Na szóval : a tesómnak okt. végén meglesz az elsö gyermeke ! Mit szoktak ilyenkor csinálni , adni ... , ami maradandó , és majd én is , a családja + bárki emlékezni fog arra a napra amikor született !

Mert én egy fa ültetésén töröm a fejemet , már amióta tudom , hogy nagybácsi leszek !


2010. okt. 8. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök jó ötlet. jó lenne olyat venni, amire később fel is lehet mászni :)
2010. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet.Nálunk a nővéremmel van egy idős fa az udvaron.
2010. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
gesztenyefa?!
2010. okt. 8. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:
az én tesóm gyereke a kórházban kapott egy famagot amit elkelletett volna ültetni, bár nem tették:s
2010. okt. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy 2008-as minőségi vörösbort, és majd az érettségi ballagásán megihatja:)
2010. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kórházba kaptam én is egy "képeslapot",amihez hozzá volt ragasztva egy magvacska.... de nem vettem észre,csak most kb. két hónapja,ja,és két évvel később... :(

Amúgy 2008-ban született a fiam,és van neki egy fadobozos bor (2008-as),amit majd a 18.szülinapjára tartogatunk!

Most újra babás vagyok,és jó lenne majd a pici születésével elültetni egy fa magot,de akkor az lesz,h a fiamnak meg nem ültettünk... :S

2010. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyszeru otlet!

Az en Apam anno (36 evvel ezelott) 2 uveg Tokaji bort rakott el a szuletesemkor. Az egyiket az eskuvomon, a masikat az unokaja szuletesekor akarta meginni.

Faj, hogy nem erte meg....de maga a gesztus nagyon nagy szeretetrol mesel.

2010. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi is ültettünk a lánykámnak-tojásfát. Anno a fiam nem kapott.... vettünk neki is egyet-nagyobbat természetesen, az övé elpusztult :(
2010. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, és tavasszal (márciusban jön nálunk a 3. baba) Neki is veszünk egy kisfát. Akkor pótolni fogjuk a fiamét is-tudom, ez nem az ami... De neki is legyen fája.
2010. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A fiúknak fenyőt, a lányoknak cseresznyefát szoktak ültetni a keleti népek, náluk a gyermek is részt vesz az ültetési "szertartáson".
2010. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!