Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 napja szültem,q kórházba...

5 napja szültem,q kórházba kaptam hashajtót ami nem használt így kaptam kúpot is ami szintén nem használt és csak a kúp jött ki. De haza engedtek és azóta se tudok nagy wc-zni. Mit tudok tenni így szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 01:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac székletlazító vagy reggel éhgyomorra 2 dl Hunyadi keserűvíz egy kis langyos vízzel keverve( gyógyszer nélkül nem tudok nagy wc-ni szóval olyat mondok ami nekem is bevált). A laecvolac csak gyengéd székletlazító,szoptatás alatt is használható.
2023. jún. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Meg orvos mert ott kellett volna székelned..
2023. jún. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos az a dugó széklet lazítóval nem fog már kijönni. Azt megelőzésre lehet használni. És tényleg orvos kellene.
2023. jún. 23. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Több rost(pl. zabkorpa), még több folyadék. Sokan ott bsszák el, hogy nem isznak eleget. A hashajtóhoz sem.
2023. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Azért ez veszélyes üzem, csodálom így hazaengedtek. Ha van mondjuk egy bélcsavarodásod, ami szülésnél előfordulhat akkor hiába várod a csodát. Én inkább felkeresnék orvost. Akár a nőgyógyaszod, akár a haziorvosod.
2023. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a 2 szülés után igy volt.

Én idegenben, legyen az kórház, nem tudok wc-re menni. Csak itthon.

Hiába kaptam a hashajtót, semmi.

Hazaengedtek.

Itthon mind a 2 szülés után 1-1 héttel sikerült, magától.

Nekem nem lett semmi bajom. De ha te úgy érzed, nem jó, menj vissza orvoshoz.

2023. jún. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb szülés után 1 héttel sikerült, itthon nyugiban. De nem is fájt a hasam, nem volt semmi panaszom, csak nem álltam még készen rá, hogy megejtsem a dolgot. Aztán egy hét után sokkal simábban megtörtént, mint amennyire féltem tőle. Pedig rengeteg folyadékot ittam és gyümölcsöt ettem (pont érőben volt a barack).
2023. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

A laevolac egy gyilkos. Minden csak nem gyengéd.


Lehet az én szervezetem nem bírja, lehet allergiás vagyok rá , majdnem felfordultam tőle amikor 2x belém erőltették protokoll gyanánt.

Olyan bélgyulladást kaptam, hogy egy hetet húztam rá, már azt se tudták hova tolják belém az antibiotikumot..

2023. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerült, amíg bent voltam a kórházban, kúp sem használt. Hazamentunk, ettem szilvalekvaros kenyeret, na az bejott.
2023. jún. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sikerült. Nekem se fájt semmim de a mai nap végre sikerült.
2023. jún. 23. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!