Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt ehetek szőlő...

Vajúdás alatt ehetek szőlő cukort?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem ajánlott az evés ivás vajúdás és szülés alatt,de tudtommal energiát ad a szóló cukor,valaki próbálta közben?

#szülés #Szőlő cukor
2023. jún. 28. 14:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ehetsz. De kb pont semmit nem ér
2023. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Ehetsz, amúgy meg teljesen felesleges étlen szomjan tartani a vajúdó anyákat, sőt inkább káros ha nem ihatnak. Normális helyeken még mondják is hogy inni kell mert sok vizet veszít. Jó lenne ha ezek a gyepes protokollok megszünnének..
2023. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
Csak ha sürgősségi csaszarra kerül a sor esetleg, nem mindegy hogy esetleg végighányja anyuka a műtétet mert előtte befalt egy fél grillcsirkét vagy rendben megy minden.
2023. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Vajúdás alatt kifejezetten ajánlott, ha csak a kórház nem ragadt meg a középkorban (ez esetben javaslom annak, aki a szabályt hozta, hogy próbáljon energiabevitel nélkül megszülni egy gyereket), hiszen szükséged van az energiára. A szülőszobán, tehát a kitolási szakaszban már csak inni lehet (de abban a helyzetben nem is tudsz enni).
2023. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
3-as, érdekes, egész Nyugat-Európában hagyják enni a vajúdó nőket... Ott nyilván nincs sürgősségi császár, vagy hányás.
2023. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Honnan veszed, hogy nem ajànlott az evès-ivàs?!?! Òriàsi tèvedès. Èn simàn megettem a vajùdàs lazàbb szakasza alatt a kòrhàzi ebèdet. Kèsőbb mar csak inni volt erőm, adtak hozzà szìvòszàlat ès pàrom adogatta. Èrdemes szivoszalat a korhazi csomagba rakni, hàtha nem adnak. Enni màr szőlőcukrot sem bìrtam volna, de ez az àllapot kb 4 òràn àt tartott. Èrdemes vinni valami cukros innivalòt, ilyen esetre.
2023. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
Jó, hát miattam toljad csak befelé a kaját, én csak azért írtam hogy amiatt nem jó a kaja. Azért pár embernek már sikerült megszülnie úgy hogy közben nem evett.
2023. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Van akinel meg baja lett az éhezéstől. Maratont sem ètlen-szomjan fut az ember, a szülés is kemèny fizikai munka. Ha nem ehettem-ihattam volna, nem biztos, hogy bìrtam volna az egy óràs kitolast nègykèzlàb.
2023. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

2021ben szültem Székesfehérváron. Reggel 8kor mentem be magzatvíz szivárgással. Délben kaptam egy 2dl pohárban leves levét és ennyi. Nem ehettem.

Inni is kortyonként

Este 8ig semmi nem történt, addigra már éheztem.

Akkor indították a szülést, tovabbra sem ehettem, mert mi van, ha császár lesz....

Hajnali 2re lett meg a fiam.


Utána meg megintcsak nem ehettem, mert az aranyóra az első, ami 2 óra volt, utána fürdés, osztalyra kerülés... reggel 8kor "kaptam engedélyt".


Szoval ennyit arról, hogy megengedik 🤣

2023. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

6, kórháza valogatja, ezek szerint van ahol nem tiltják.

3, nem grillcsirkét akar zabálni senki, de több órát, fél napot eltölteni szomjan azért durva, és sokkal károsabb. Ha lesz császár, ha lesz komplikáció, amúgy meg nem altatásban szokták a legtöbbet végezni. És igen ahogy a masik válszoló is írta, máshol ez teljesen természetes.

2023. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!