Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek 40+ naposan nem volt...

Akinek 40+ naposan nem volt még szülési tünete kellett indítani vègül?

Figyelt kérdés

Nekem azt hiszem semmi tünetem nincs, mégcsak jósló fájásom sem volt eddig. Nincs folyásom. A méhszáj gondolom zárt (37. héten az volt, azóta nem nézték), mert nagyon nem volt mitől kinyílnia.


Volt valaki hasonlóan? Mi lett a vége?


2023. júl. 3. 00:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

42. héten oxyval indítottak.

Amennyire féltem tőle, olyan "kellemesen csalódtam".

10kor kaptam az infúziót, 10.30kor az uh-ról rögtön a szülőszobába vittek, 1re megvolt a baba.

Burkot repesztettek, gátmetszés is volt, fájt, a kitolás legjobban, meg minden, de mindent összevetve azt mondom, így volt a legjobb.

Nem kellett otthon szenvedni, hogy induljunk, vagy ne. Haza küldenek vagy nem. Beérunk időben vagy nem.

Bizd rá magad a természetre, ( tudom, ironikusan hangzik egy indítással kapcsolatban), ha beindul magától, jó, ha nem, a kórházban jó helyen vagy. Akik ott vannak, tudják mit csinálnak.

Én úgy gondolom, feleslegesen rettegtem tőle, de simán beindulhat magától is bármelyik pillanatban 😊 könnyű szülést kívánok 😊

2023. júl. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tünetem nem volt. Tényleg semmi. Egyik napról a másikra fájások kezdődtek. Nekem sem voltak jóslóim. 41. Héten született meg.
2023. júl. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt semmi. 40 plusz 1 hétbe bennfogtak. Egy hétig hozzám se nyúltak...csak NST meg magzatvíz vizsgálat (az utóbbi már úgy tudom nincs, de nem is csodálom).

Velük indították...2 napig reggeltől estig kaptam az oxitocint és semmi 😅 megcsak rosszul se voltam tőle. A doki mondta is, hogy ilyet még nem látott 😂.

Aztán végük mondta a doki ha Nekem is jó császároznak. Szóval császár lett a vége.

2023. júl. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak jóslóim de semmi más. 41re végül indítottak aminek császár lett a vége mert nagyon leesett a baba szívhangja
2023. júl. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jóslóim voltak, 1 ujjnyira nyitva voltam, de végül 41. héten indítani kellett.

Jól tágultam, de sajna a bekötött oxira esett a baba szívhangja. Szóval nem jött be kifejezetten az indítás, de ez van :)

2023. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első gyereknél 41+2 napon császár, semmi jele nem volt, hogy jönne magától

Második 40+1 magától indultak a fájások majd burokrepesztés, oxi, és természetes úton megszületett.

2023. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jele nem volt nekem sem.

Reggel vizsgálat, hazafelé ebéd, este anyósék neztek be. Fel 8 felé elmentek. Fürdés, este 9kor lefeküdtünk aludni. 22:05perckor megriadtam egy enyhe kis mensi szerű görcsre. 5 óra múlva indultunk a kórházba 5 perces fajasokkal. 14:05re meglett a Kislányom termeszetes úton.😊

Egyébként dec 17-re voltam kiírva, 19-én született meg. 22-én indítani akartak. Azt mondták ,ha addig nem jön a baba, beindítják a szülést.


Kisfiam indított volt. 40+3.napon.

Burokrepesztés 12:30, 13:30első fájás.16:15kor megvolt a baba,szintén természetes úton. Gyorsabb ,és könnyebbnek éltem meg. Bár intenzívebb volt.


Most 30.hétben vagyok a harmadik babával. Mindentől függetlenül inkább szeretném ha magától indulna.

2023. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltak jósloim, de végül a 39. Héten indítani kellett mert kevés volt a magzatviz. De bármikor beindulhat,attol hogy semmi előjele.
2023. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csütörtökön indítanak ha addig nem indul be a szülès. Tünet az nem sok. Enyhe derèkfájás, ès hányinger.extrèm fáradtságèrzès,de ez már szerintem csak azèrt mert nem tudok aludni csak ilyen 3 4 órákat.
2023. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!