Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császármetszés utáni hetekbe...

A császármetszés utáni hetekben tényleg meg is lehet halni?

Figyelt kérdés

Azt hiszem tegnap vagy tegnapelőtt írt ki egy császármetszéssel szült anyuka, hogy 1 hét után is rettentően fáj a császárheg, rázza a hideg, 38 fokos laza van, és valaki azt írta válaszként hogy ezzel orvoshoz kell menni, mert egy ismerőse is császárral szült és neki ugyanez volt és nemrég halt bele.

Most akkor a császár ennyire veszélyes? ://


2023. júl. 6. 15:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Nagy hasi műtét (attól függetlenül hogy rutin), annak minden kockázatával.
2023. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk inkább úgy, hogy mind a hasi, mind a hüvelyi szülésnek lehetnek szövődményei. A császármetszés nem egyértelműen a biztonságosabb módja a szülésnek.
2023. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Én mélyvénás trombózissal kerültem utána az intenzívre. Mondjuk ennek megvolt ez előzménye, mert három hétig fektettek és nem adtak vérhigítót utána (hajlamom nincs és akkor, 10 éve, még nem volt szokás - ma már mindenkinek adnak). De a következő gyerek is császáros lett, ott meg nem volt semmi gikszer.
2023. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 babyboom567 ***** válasza:
98%
igen
2023. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 babyboom567 ***** válasza:
37%
a császár a gyerek szemszögéből biztonságosabb.
2023. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

De mégis sok anyuka direkt azt választja, hogy "ne kelljen szenvedni"..

Ha a gyerekünkről van szó, mindent kibírunk, nem?

Amúgy egyáltalán nem biztonságos szülés a császár, az biztos.

2023. júl. 6. 15:12
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hüvelyi után is, sajnos. Ritka, de a trombózis hajlamot a terhesség maga okoz. Egy posztpatrtum vérzés pedig brutális lehet mindkettőnél.
2023. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
A fogorvos utan egy hettel is meg lehet halni, sot ha elvagod az ujjad es elfertozodik, attol is meg lehet halni egy heten belul. Ne mond, hogy errol eddig nem hallottal , felnott ember letedre ?
2023. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#7, hát akkor ez szerencsére nem gyakori, mivel akkor már kevés anyuka maradt volna életben a Földön.

#8, képzeld el, hallottam, nem vagyok hülye 😄

Januárban voltam foghúzáson.

2023. júl. 6. 15:23
 10/28 anonim ***** válasza:
32%

Abba is bele lehet halni, hogy kimész az utcára. Pl. fejedre esik egy tégla, vagy pont felszalad a járdára egy ámokfutó autós és elüt stb.

Ne menj sehova, ülj otthon és RETTEGJ!!!


Ha netán megszületik a gyereked, várunk vissza az autizmus-rettegő kérdéseddel!

2023. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!