Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elég lehet törlőkendő nagy wc...

Elég lehet törlőkendő nagy wc után szülés követően?

Figyelt kérdés
1 hónapja szültem, a gátsebem rendben van. Sajnos nem mindig volt időm elmenni zuhanyozni nagy wc utàn, csak törlőkendőt használtam… Nemsok segítségem van, szóval a wc-t is röptében csinálom.

2023. júl. 7. 06:26
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Most 3 hónapos a babám, én soha nem mentem el zuhanyozni utána. Az elején használtam törlőkendőt, egy ideje már azt se.
2023. júl. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Sose használtam ilyesmiket. Vécépapír és kész. Két gyereket szültem, mindkétszer volt gátmetszés.

Amúgy egy hónap alatt még egy átlag csonttörés is összeforr, nemhogy a gátseben a bôr.

2023. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak a fertozesek miatt kerdezem.. de megnyugtato hogy nemcsak en vagyok igy
2023. júl. 7. 07:10
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es. Leginkabb az erdekel, hogy mennyire baj ha kimarad a zuhany, torlokendo az ilyen “zuhanypotlo” lenne ebben az esetben
2023. júl. 7. 07:11
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Huhh, hát én hónapokig kűzdöttem a wc-re kiéréssel. Elég sokszor nem sikerült. Utána mindig fürdenem kellett, nehogy bejöjjön valami fertőzés.
2023. júl. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
A baba nem alszik sosem egy huzamban 20 percet, hogy kitojd magad és lecsapasd a hátsód?
2023. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Soha nem zuhanyoztam le wc után. Sőt, nedves törlőt sem használtam. 2x szültem gátmetszéssel.
2023. júl. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan elhagyhatod már a zuhanyt.
2023. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!