Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esély a kiirt datum...

Van esély a kiirt datum elotti szulesre?

Figyelt kérdés
Mindket kisfiamat tulhordtam, mist varom a 3. Babat. Van esely, hogy o hamarabb jojjon picit? Vagy igy ne is szamitsak ra? 37hkm
2023. júl. 13. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki se tudja megmondani neked. Mivel már 37 hetes vagy, így bármikor jöhet.
2023. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esély rá! De ezt senki nem tudhatja. Szorítunk!
2023. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bbenjoe válasza:
100%

Amit az előttem írók mondtak.

Plusz: szívből gratulálok!

2023. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esély persze, hogy van. 3. szülésnél én nem számítottam rá, én is túlhordtam a 2 nagyot. Na de a kicsi spontán indult 38 hetesen.
2023. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám 6 gyereket szült, a legkorábbi és a legkésőbbi dátum között volt 4 nap. Én is nagyon szeretnék szülni lassan, de próbálok arra számítani, hogy akkor jön, mint az első, különben megtébolyodok, hogy na még mindig nem? Még mindig nem? Kitartást, és könnyű szülést!
2023. júl. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!