Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap megcsászároznak,...

Holnap megcsászároznak, kicsit félek,tudtok pár tanácsot adni akár a műtöben illetve a műtét után mire érdemes figyelni saját tapasztalatotokból? :)

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 22:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fejemelésről írnék valamit. Én hittem az itteni velemenyeknek, mondtam is a dokinak, hogy én majd ügyesen nem fogom felemelni a fejem. Úgy nézett rám, mint egy hülyére, azt mondta nem tudja miről beszélek és talán 30 évvel ezelőtt más gyógyszereket használtak és ennek volt ilyen mellékhatása, hogy fejemelés miatt fejfájás. Nagyon meglepődtem. De nem mertem fejet emelni, pedig engedélyt kaptam rá. Úgyhogy nem tudom mi lett volna ha ... Nem lehet, hogy más oka van ennek a migrénnek?
2023. júl. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gondolom már túl vagy rajta. Nekem az segített, hogy alakformáló bugyit (magasított derék, gumírozott) hordtam. Nem extrém szorosat, de mégis adott egy biztonságérzetet pár napig, mert úgy éreztem, szét fog nyílni a seb, és a szerveim össze-vissza vannak. Fontos, hogy annyira ne legyen szoros, hogy kellemetlen legyen le vagy felhúzni, épp csak adjon egy kis tartást. Nekem egy hétig fájt azért, utána lett jobb.
2023. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat jól jöttek :)

Szerencsére minden rendben volt a műtét közben és után is a felállás is viszonylag tűrhető volt inkább a félelem volt a nagyobb.

Köszönöm mégegyszer :)

2023. júl. 24. 13:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök! Gyors felépülést kívánok!
2023. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!