Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már lehet a szülés beindulása?

Ez már lehet a szülés beindulása?

Figyelt kérdés

Délután óta sajog a derekam, egyre jobban, illetve a mai napon 2szer is távozott kis darab sárgás kocsonyás váladék, ami lehet, hogy a nyákdugó volt. Most este pedig a hasam is ment. Tudom, hogy ilyenkor már bármikor beindulhat, de ezek lehetnek konkrét jelek már a szülés beindulására, vagy még napokig húzhatom?

39+3 hkm


2023. júl. 26. 21:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sajnos a hasmenes is megallt. Viszont a feheres opalos nyulos valadek meg tavozott. Kerdes, hogy az a nyakdugo tovabbi darabja, vagy csak sima folyas?
2023. júl. 27. 12:13
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem 38 hetesen volt megváltozott hüvelyváladék, hasmenés, jóslófájás mindenféle tünet, amit el lehet képzelni, holnap pedig már 40 hetes leszek :D Sem a frontok, sem semmi nem használt. Szurkolok, hogy nálad ne így legyen :)
2023. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A nyàkdugò egy darabja lehetett. Ha elfolyik a magzatvized,akkor be kell menni màr a Kòrhàzba!
2023. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, az egyertelmu szamomra is. Meglatjuk, mikor es hogyan fog indulni, igyekszem turelmesen varni, csak mar nem konnyu.
2023. júl. 27. 22:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Sok terhes nô teliholdnàl szûl! Pàr nap és telihold!
2023. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ma van telihold lehet,hogy beindul a szülés.
2023. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Remelem, még mindig egyben vagyunk, 40+2 hetes vagyok jelenleg
2023. aug. 1. 16:46
 18/18 anonim ***** válasza:

41. héten született a kisfiam. SEMMI nem hatott rá, se telihold, se frontok..cserében megszületett az apu anyjának a halotti évfordulóján /nem tudom mi a megfelelő szó rá/ és hallgatom hogy biztos-biztos ő"" az.


Egyébként csinalgass gyakorlatokat, hátha.

2023. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!