Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap délelőtt lesz programcs...

Holnap délelőtt lesz programcsászárom! Szeretnék tippeket kérni az első napokra?

Figyelt kérdés

Rettenetesen félek, nem tudom, hogy mire számítsak. Mivel már most is brutál hangulatingadozásaim vannak, ki vagyok készülve, így nem tudom, hogy utána mi lesz, félek, hogy be fogja árnyékolni a legszebb pillanatokat.

Érdekelne, hogy ti hogyan éreztétek magatokat a szülés utáni első órákban és napokban. Aki reggel vagy délelőtt szült, hogyan telt az első éjszaka? Mit éreztetek, milyen kedvetek volt? Folyton veletek volt a babátok? Otthon hogyan teltek az első napok?


2023. júl. 27. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem árnyékolja be. A császár alatt is ott lehet az apuka.

Ha nincs súlyos komplikáció, végig ébren vagy, előtted paraván.

Előre mindent el fognak neked mondani.

Nyugi.

2023. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmi félelmetes nincs benne. Persze előtte féltem én is. Nagyon gyorsan ment az egész, és utána se volt olyan nagy fájdalom, mint amiket olvastam.
2023. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

2 császárom volt. Természetes hogy féltem elötte és hogy mi lesz utána.

Semmi extrém nem volt. Szerencsére minden könnyen és gyorsan ment.

2023. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Szia. 3 hete volt császárom. Nem olyan szörnyű mint ahogyan azt sokan mondják. Talán a legrosszabb az érzéstelenítő de azt is èrzèstelenítik előtte. Velem bent lehetett a párom. Az egèsz kb 1 óra volt. Èn olyan 15 percre saccoltam volna. Ami zavaró volt hogy nagyon fáztam. Velem sajnos nem maradhatott ott a baba mert nagyon sok magzatvízet nyelt, így elvittèk. De az örzőben hozták ès rám fektettèk. Az őrzőbe mi már kaptunk kekszet, ès legyen nálad víz. A legjobb a sportkupakos. A fejedet nem szabad megemelni az elejèn, mert utána migrènes fejfájásod lehet. Ahogy megy ki az érzéstelenítő akkor mi kaptunk infuzióba fájdalomcsillapítót. Este zuhanyzásnál vettèk ki a katètert. Utána át a szobába onnantól vègig velem volt a baba. Teljesen el tudtam látni őt, nèha fájdogált, de lehet kèrni fájdalom csillapítót mèg. Mire hazamentem már teljesen jól ment a mozgás is.
2023. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Maga a császár nagyon gyors és semmi félelmetes nincs benne. Utána viszont nehéz lesz a mozgás.

Nekem a kórházban ha nem lett volna segítségem akkor nem tudom hogy láttam volna el a babát.

Persze van aki tök könnyen veszi ezt is. Bele kell jönni a mozgásba. Kitartást kívánok leginkább mást nem tudok. Jobb lesz mindig gondolj erre, amikor mélyen vagy!

2023. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Az hogy a karodban tarthatod legyőzi majd a fájdalmat. Jó babázást❤️❤️
2023. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!