Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor válnak jóslóból igazivá...

Mikor válnak jóslóból igazivá a fájások? Rendszeres 5 percesek délelőtt 9óta, de nem túl erősek.

Figyelt kérdés
Voltam délelőtt NST-n, mert már elmúlt a kiírt nap. Mondtam hogy 5perces gyenge fájások vannak. Meg se vizsgáltak, hazaküldtek, hogy menjek vissza ha erősek lesznek a fájások vagy elfolyik a víz. Ezek csak jóslók az orvos szerint.
2016. okt. 9. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha valódi lenne, akkor már erősödött volna. Mikorra vagy kiírva?
2016. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kicsit azért erősödtek, de nagyon messze vannak a falkaparós fájásoktól. Második gyerek lesz, tudom mennyire kellene fájnia. Azóta is rendszeres 5 percesek.

Amúgy 6-ára voltam kiírva. Elsőnél kellett oxitocin, mert fájásgyenge voltam. Lehet most is az leszek?

Kicsit az is aggaszt, hogy 40 kilóméterre van a kórház. Az első nagyon lassan ment, de ki tudja most mi lesz :)

Szeretnék beérni.

2016. okt. 9. 17:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Max hívsz mentőt. De nem minden szülés falkaparós. :) Megnézték a méhszájat? Amúgy meg ők döntöttek jól, mert ha bent tartanak, akkor most ott kínlódnál. Jobb otthon, nem?
2016. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Természetesen jobb itthon :)

Ma nem nézték a méhszájat, tegnap igen 2111 már 2 hete.

Lassan veszek egy meleg fürdőt, aztán meglátjuk mi lesz. Remélem erősödik, jó lenne már túl lenni rajta.

2016. okt. 9. 17:18
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyik szülés sem indult falkaparós fàjàsokkal, sőt... Màsodikkal pl a szülőszoba előtt viccelődtünk 2-3 perces fàjàsokkal. Amikor burkotrepesztettek utàna kb 15 perc múlva...na az fàjt. Addig semmi nem làtszott rajtam.

Onnan tudtam pl elsőre hogy ez màr az, hogy sűrűsödtek a "fàjàsok". De kb a menstruàciós görcseim 100 erősebbek voltak.

Ha rendszeresek és sűrűsödnek az igazi. Ha egy nap alatt végig csak ötpercesek az tényleg jósló,de lehet belőle igazi.


Szurkolok, könnyű szülést!

2016. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is délelőtt nagyon gyenge fájásokkal kezdődött és délután 6 körül már megőrített, hogy még mindig nagyon gyengék, max egy kicsit erősödtek addig. Elmentem sétálni. Utána már sokat erősödött de fájásnak csak este 10-kor mertem nevezni őket ehhez képest hajnal 2-kor hívtuk a taxit.... és délelőtt 9.50-re született meg a baba. Szóval lassan indult.. meg amúgy is lassú volt. De a lassú kezdet ellenére lehet gyors is miután tényleg rendesen beindul.
2016. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*már délelőtt óta folyamatosan enyhe tágulásos vérzésem volt úgyhogy az se jóslófájás volt.
2016. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A masodik gyerkocnel rendszeres 10 perces fajasaim voltak, de 10 oran at bem surusodtek

Mivel ejfelkor kezdodott, csak arra volt "jo", hogy ne tudjak semmit aludni 😊

Aztan megelegeltem, meg aztan sikerult a nagyobbik gyerkocot elrendezni (elvitte a nagymama), beultem 1 orara forro vizbe es akkor besurusodott. Egy picit mev pakoltunk es utana mentunk a korhazba, onnantol szerencsere flottul ment. Adminisztracio, mehszaj (bo 3 ujjnyira nyitva), ctg-n is mutatta a rendes fajasokat, en kertem beontest, azt letudtuk, aztan szuloszoba. kb fel ora mulva burokrepesztes es kitolas.

Elsovel en is fajasgyenge voltam, egy rakat oxitocint kaptam, hosszu kitolassal. Masodjara szerencsere a kezdeti idegorlo lassusag utan mar bent a korhazban porgosebb lett az egesz 😊

En is tulhordtam amugy mindkettot, pontosabban a masodik 40+1 re jott, szoval csak egy nappal a kiirt utan.

Konnyu szulest!! Probald talan ki te is a forro furdot, ha pedig van szulesznod hivd fel, o mit mond!

Nekem o mondta mikor uljek kadba, meddig varjak, mikor induljak, folyamatosan kontaktaltunk. Es tenyleg ugy lett, ahogy mondta.

Minden jot!!

2016. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem most kedden született a második lányom. Hétfőn reggel tágulásos vérzés,nst,vizsgálat volt. Du hat percesek kezdődtek,de össze vissza állt be késő du ra és ló fütty volt az erőssége. Este 8-tol viszont elindult 2percesekkel,mint első gyerekkel is. Fél 11-kor mentünk be. Hajnal 4előtt meg is lett ,szerintem max.fél óra kitolással. 39héten
2016. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40 km-re van a LEGKOZELEBBI??? korhaz? Az durva...
2016. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!