Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jart mar valaki igy?

Jart mar valaki igy?

Figyelt kérdés

Szüles közben egy ideg becsipödött es ezert mikor együtt vagyok a ferjemmel minden egyes alkalom borzalmas fajdalommal jar.

A doki azt mondta idövel talan jobb lesz persze nem tudja megmondani, hogy mikor es hogy egyaltalan tenyleg jobb lesz-e.

Ha mar valaki jart igy mikor mult el a fajdalom? Es mit csinalt? Torna vagy esetleg valami gyogyszer ami segitett?


2023. szept. 26. 05:02
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan nekem nem szülés közben, hanem az első terhességemnél csípődött be ami már 9 éve volt..mai napig 1 rossz mozdulat és majd össze szarom magam 🫤 ez már így marad .
2023. szept. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dokinál voltál?
2023. szept. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Soha senki.
2023. szept. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szülesz nögyogyasznal voltam aki medencefenekre van specializalodva. Mivel a problema a hüvelyben van.
2023. szept. 26. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan ilyen problémám nem volt, de lehet hogy a Kriston torna segítene. Nagyon jó tapasztalataim vannak vele.
2023. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!