Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudom minél tovább...

Hogyan tudom minél tovább húzni 41. hétig? Van esetleg aki nem a 38/39/40 héten szült hanem bírta a kiírt dátumig?

Figyelt kérdés

2024.06.06-ra írja nekem a 41. hetet és ezen a napon is szeretnék szülni. De azt olvasom, hogy a 38. héttől már érkezhet bármikor.

Tippek, ötletek, hogy minél tovább legyen neki jó bent?

Esetleg tapasztalat? Csak tapasztaltak írjanak.Köszönöm.



#várandósságk #kiírtdátum #41hét #szülésakiirtdatumon
2023. okt. 21. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

A kiírt napon szültem, puszta véletlenségből, nekem tök mindegy volt. Fogadd el, hogy valószínűleg nem aznap fogsz szülni, nincs erre semmi praktika.

Én személy szerint jobban izgulnék, hogy a genetikai uh-kon minden rendben legyen, dehát kinek mi.

2023. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
🙈🙈🙈
2023. okt. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
40+5 es 40+6 szültem. Mindkettő fiú, spontan indult. Mindent is csibaltam már, hogy beinduljon, de ők döntöttek végül, semmivel nem tudtam befolyasolni. Azt mondják, a fiúk általában tovább maradnak bent.
2023. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
A 8. vagy max a 9. hétben vagy, kb. most lett szívhangja. Hogy jut eszedbe már most azon stresszelni, hogy hogyan tartsd majd bent 30-32 hét múlva? Nagyon durva.
2023. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ezt mégis hogy gondoltad? Semmivel nem lehet befolyásolni. Kisfiam 37. héten született, elfolyt a magzatvíz. Makkegészséges.
2023. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

4es! Hogy jut eszébe, hogy egy adott napon szüljön?!

Én hiszek benne, hogy meg lehet velük beszélni, de azért nem adott napra!😄

Kiírt dátum született

1. 04.08. 04.05.

2. 06.10. 06.02.

3. 10.06. 09.23.

4. 12.05. ?


Első három fiú, most lányt várunk. Nagyon örülnék, ha decemberi lenne, de mivel a többiek is előbb érkeztek, nincs rá semmi garancia. Meg annyi minden befolyásolhatja... genetika, méretek, hormonok, ki tudja.

Elsőnél csak annyit szerettem volna, ne április 1., apa otthon legyen, másodiknál poén, hogy barátnőm nevnapján született, harmadiknál szerettem volna, ha nem október meg páratlan dátum legyen.🤷‍♀️

2023. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Drága az apasági teszt? 🤣
2023. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Miből gondolod, hogy minél tovább bent van, annál jobb?

42. héten szültem, de ezt hülyeségnek tartom.

Az a jó, ha spontán beindul a szülés. Majd a baba tudja, mikor van ideje megszületni, meddig jó neki bent. Ha ezt megpróbálod biztosítani, akkor sokat teszel érte, hogy a babád megfelelő fejlettséggel jöjjön világra.

De olyan nincs, hogy visszatartást csinálnának, ha indokolatlan, csak mert te szeretnéd. Egy 38 hetes baba tökéletesen életképes.

Ne haragudj, nagyon bizarr, hogy te x napon szeretnél szülni.

2023. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Én sajnos a 20. héten bekerültem a kórházba, mert majdnem elvetéltem. Onnantól nagyon vigyáznom kellett magunkra, sok pihenés, kímélő életmód. Nagyon izgultam, nehogy koraszülött legyen… Hála kihúztuk végig és pont a kiírt napon szültem… bár ez lehet csak véletlen volt.
2023. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Első gyerek, végig otthon fekve, spontán beinduló szülés kereken 37 hetesen.

Második gyerek, abszolút nem kímélő életmód, kis túlzással épp csak hegyet nem mászok, jelenleg 41+1 vagyok, és még mindig semmi.

2023. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!