Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudom minél tovább...

Hogyan tudom minél tovább húzni 41. hétig? Van esetleg aki nem a 38/39/40 héten szült hanem bírta a kiírt dátumig?

Figyelt kérdés

2024.06.06-ra írja nekem a 41. hetet és ezen a napon is szeretnék szülni. De azt olvasom, hogy a 38. héttől már érkezhet bármikor.

Tippek, ötletek, hogy minél tovább legyen neki jó bent?

Esetleg tapasztalat? Csak tapasztaltak írjanak.Köszönöm.



#várandósságk #kiírtdátum #41hét #szülésakiirtdatumon
2023. okt. 21. 15:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Statisztikailag a kiirt napon a nők 5%-a szül. A többiek +/-2 hét. Szóval fogadd el, hogy minimális esélyed van pont aznap szülni.

Hagyd, hogy a baba maga válassza ki a neki tetsző dátumot.

És tényleg, ha ez a legnagyobb problémád, hát szerencsés vagy nagyon.

2023. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem, hogy igazi ősanyák fognak kommentelni😄

Magánkórházba szülök és ott megtudom választani a dátumot majd akár császár akár indítással.

Nekem mindegy mikor születik, csak pusztán kíváncsiságból kérdeztem, hogy esetleg ha a kiírt dátum lenne az akkor valós hogy akörül vagy sem.

Szerencsétlen gyerekeitek mennyi dühhel nevelitek..😄🙈Sajnállak titeket. Nektek sem kell több az tuti.😄😄😄😄

2023. okt. 22. 07:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég ordenáré a stilusod, kerdező.

Ha indítják, nem biztos, hogy aznap megszületik. Szóval a csaszar a tuti. Hiszen egy cuki szülinap vagy jo horoszkóp mindent meger.

2023. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem tudsz szöveget értelmezni, ha azt hiszed itt bárki is dühös. De ha esetleg mégis, a düh kezelhető, de a te ostobaságod sajnos nem.

Ha pedig ilyen nagy mellénnyel vagy, akkor nyugodtan hívd fel ezzel a magánkórházat, hogy te ezen meg azon a dátumon fogsz szülni, addig töltsenek fel betonnal. :)

2023. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze válaszd ki nyugodtan aztán vagy egészséges lesz a gyerek vagy nem. Pénzért ezt igen de sajnos észt nem lehet venni...ja meg stílust sem
2023. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer beindul a szülés a 38-39.heten, a magankórház se fogja bent tudni tartani a babát a kiirt datumig... Nem értem, hogy gondoltad...
2023. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség addig tart ameddig, nem befolyásolhato a szülés. Akkor szülsz, amikor a baba ki akar jönni
2023. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!