Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lent érezni a gyerek fejét,...

Lent érezni a gyerek fejét, pisilés, láb fájás és has fájás jelezheti a szülést?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már benne vagy az utolsó hónapban, ilyenkor már bármi történhet bármikor. Persze, hogy lent érzed a fejét, illeszkedik, helyezkedik. Gyakori vizelési inger pont emiatt felléphet, hiszen kicsi a hely, nyomja a hólyagodat. Láb fájás lehet a terheléstől, jópár +kilót cipelsz hónapok óta. Has fájás alatt nem tudom mit értesz de ilyenkor a jósló fájások normálisak, készül a tested a szülésre.
2023. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nst-n vizsgák, mondták hogy lent van a feje nagyon, érezni lehet és 2 nap múlva megindult.
2023. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyszer annyira befészkelte magát lent.. már irányba volt fordulva. 36. Héten voltunk, alig tudtam felkelni, alig tudtam menni. Pont akkor mentem orvoshoz, mondta hogy minden rendben csak befészkelte magát. Szerencsére csak egy napig tartott de azt hittem hogy ott valami elkezdődik. Ennek ellenére a 41. Héten született meg.
2023. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!