Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélitek a program császárt?

Elítélitek a program császárt?

Figyelt kérdés
Most volt egy beszélgetésem és a szülés jött fel. Meséltem, hogy pcs lett a kisfiam. Faros volt és végül nem kockáztattuk meg azt sem, hogy beinduljon a szülés. Erre azt mondja nekem ez az anyuka, hogy nagy baj a pcs és soha nem lesz belőle olyan ember. Kérdeztem milyen? Idézem: igazi 😳 nem firtattam utána a témát, egyébként is ő szólított le játszótéren.

2023. nov. 6. 11:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Biztos pofán röhögtem volna és ott hagyom!
2023. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Én az agy nélkül élő megmondóembereket ítélem el.
2023. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
75%

Nem ítélem el. Mindenki úgy szül, ahogy sikerül.

Hozzáteszem, nem vagyok ősanya de a természetes szülést jobbnak találom, mégis az az a mód, ahogy történnie kéne a dolgoknak. De azért mert xy császárral szült, nekem nincs közöm hozzá. Főleg nincs jogom bármit mondani rá.

2023. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
87%
A kedves anyuka vajon,hogy szült?hány órát vajudott? Én nem itélem el a porgramozott császárt,mert nagyon sok anyuka és babája életét megmentette.Császározzák arrol,nem az anyuka tehet. Császár igen is,szülés.Anyuka nagyon buta lehet,ott hagynám a játszótéren.
2023. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
56%
Az indokolatlan császárt igen, de az nem azonos a programcsászárral. Az, hogy farfekvés esetén sectio van, teljesen normális dolog. Az, hogy anyu retteg, hogy esetleg kárt tesz benne a hüvelyi szülés és apu lelép, nem normális. Ég és föld a különbség.
2023. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
80%
3# Mint mindenki. De ugye tisztába van vele mindenki, hogy a programcsászár, ha nem magánba kéred, akkor teljesen indokolt? Én is szeretnék hüvelyin szülni, de ha egyszer nem vihetem el a legvégéig problémák miatt, akkor hiába szeretném. Nem kívánság kérdése ez. Nem poénból és nem viccből van.
2023. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
44%

Ha egeszsegugyi oka van akkor semmi bajom vele. Abszolut van jogossaga.


De ha valaki csak azert akar mert nem akar vajudni vagy mas hiszti ami nem komoly egeszsegugyi gond. Na azt elitelem. Nem nagyon de na de megis!

2023. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélgess idiótákkal. Remélem, ott hagytad a 3,14csába.
2023. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező! Miért kell egyáltalán egy játszótéri vadidegen anyukával megvitatni, hogy hüvelyi úton vagy császárral szültél?

Még jó, hogy azt nem vitatod meg, hogyan szexelsz a férjeddel.

Aki kitárulkozik, az kiteszi magát annak, hogy mások megjegyzést tegyenek rá.

2023. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, hogy szerinte "igazi" ember lenne-e a fiad, ha farosan hüvelyi úton születik súlyos oxigénhiánnyal és nem a játszótéren vagy vele, hanem otthon ápolod szobanövényként.

Vagy "igazi" ember lenne-e, ha a beindult vajúdás alatt a heréje olyan mértékben sérült volna, hogy ne lehessen unokád...

Nem jó kedvükből döntenek az orvosok a császár mellett.


Aki ilyeneket mond az a nem "igazi" ember, csak egy empátia nélküli, üres test.

2023. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!