Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 10 héttel pici...

Szülés után 10 héttel pici vérzés, ami abbamarad, mi lehet?

Figyelt kérdés

Szülés után 6 hétig véreztem, most vagyok 10 héten. Tegnap volt egy nagyon pici vérzésem, azt hittem hogy meg fog jönni (először), de akkor egyszer láttam, azóta nem volt semmi. Csináltam terhességi tesztet, mert nem védekezünk (kis korkülönbséggel szeretnénk még egy babát), és mintha látnék rajta nagyon halványan valamit, de abszolút nem pozitív, simán lehet csak szellemcsík, még fotózni sem tudom. Tesztelek majd holnap is, de addig is valakinek van tapasztalata vagy ötlete, hogy mi lehet ez? Hormonprobléma? Szülés utánról valami? Menzesz? Terhesség?


Köszi a válaszokat!


dec. 4. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kevéssel szülés után még a hormonok miatt vékonyak, sérülékenyek a nyalkahartyák. Lehet, hogy megsérült a hüvelyfalad. Terhesség nem okoz piros vérzést, vagy ha igen, az nem jó.
dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!