Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Indított szülésnél ez normális?

Indított szülésnél ez normális?

Figyelt kérdés
Legalábbis igyekszenek indítani. Fél 9 óta van bekötve az oxi,semmi fájdalmam sincs. Ez normális? Tapasztalatok?
dec. 8. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, valakinek nagyon elhúzódik a dolog. Sokszor császár is a vége emiatt az indításoknak, mert a test a gyógyszerek ellenére nem érzi, hogy itt lenne az idő.
dec. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Burokrepesztés után kb 2 órával kezdődtek azok a fájások amiket már éreztem, de délután 4-ig nem igazán haladt a dolog, akkor le is vették az oxit és készítettek császárra.

A szobatársam is repesztés után kezdett fájásokat érezni, de neki délután 2-re megszületett a babája.

8-kor kötötték be és kb 1-1,5 óra múlva repesztettek burkot.

dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem voltak fájásaim rendesen, csak a másnapi burokrepesztés hozta meg a várt eredményt.

Könnyű szülést kívánok!

dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nincs tapasztalatom, de sok sikert! ❤️
dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta sincs semmi jel,fàjdalom…doki azt mondta lehet hogy hazaküldenek és jöjjek vissza vasárnap
dec. 8. 13:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy?
dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedden 5.én volt a kiirt dátumom
dec. 8. 16:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért indítják 41. hét előtt, ha haza is küldenének ezek után?
dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az volt az indításra való ok hogy kicsit kevesebb magzatvizem van mint kellene,hazaküldtek egyébként. Hétfőn kell visszamennem indításra ha addig nem indul meg magától..nagyon bízok benne hogy a kiscsajszi meggondolja magát és megindul indítás nélkül is ..

egyébként 7órán át voltam oxin,nem tágultam semmit,fájásaim voltak de minimálisak

dec. 9. 00:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt így sem értem. Ha olyan körülmény áll fenn, ami miatt indítással sürgetnek, akkor meg miért engednek haza? Ha meg nincs akkora gond, minek nyúlnak bele?
dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!