Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Teljesen lehetetlen hogy ha...

Teljesen lehetetlen hogy ha én azt akarom akkor császáros szülés legyen?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tág puncit,sok b nőmet hagyták el már ezért férfiak.
dec. 26. 22:09
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

10-es


Tök mindegy hogy férfi vagyok vagy nő,a probléma valós és kész.

Hány kérdést linkeljek a témában?

dec. 27. 09:40
 12/27 anonim ***** válasza:
95%
Fogd fel, hogy nem a szüléstől lesz tág. Ha gyengék a medencefenéki izmok, és nem edzi őket az ember lánya, akkor magatól a terhességtől lesz tág, nem a szüléstől. Pontosan ezért van, hogy sok nő császárosan is küzd ezzel a problémával.
dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
Intimtorna kell, nem császármetszés.
dec. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk én pont így voltam, terhesen a könnyem folyt mikor a párom rámmászott, szülés után pedig jóformán nem is éreztem.


De akkor is genetika meg edzettség. A plusz súly se ment le nekem évek alatt se, más meg pár hónappal szülés után olyan mint egy sportos tini, ráadasul minden plusz erőfeszítés nélkül.


De mint ahogy maga a terhesség tud inkontinenciát meg aranyeret okozni, ugy tág hüvelyt is. Ez genetikai lottó.

Ha férfi vagy ne akarj gyereket, ha ez neked ennyire fontos,

Ha nő vagy akkor pedig... Hát már késő azt mondani hogy ilyen szexista gyökernek ne szülj, szóval maradnak az intim tornák. Szerintem van többféle is. De elég szomorú hogy valaki kap egy gyermeket, es akkor is csak az számít hogy a nőnek milyen marad utána a lyuka...

dec. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Az egy dolog, hogy férfi vagy, de hogy milyen tudatlan és önző férfi vagy! A szülés igen komoly élettani jelenség, a császármetszés pedig egy veszélyeket rejtő műtét, nem férfi kényelmi vágyakból eredő éttermi rendelés.
dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt a kérdést is te írtad és ott 1 vagy 2 ember beszélget magában. Lehet, hogy azok is a te nickjeid.
dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. max a csaj keres magának másik férfit akinek mérhető az intim mérete, nem császárra rohangál a mikropéniszed miatt.
dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
ja, ha normális méreted lenne, akkor nem tudna annyira kitágulni a csaj hogy ne érezze. menj péniszhosszabbításra inkább. Bár gondolom az eszedbe jutott, a te szent kukikád úgy tökéletes ahogy van.
dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Tessék biológiát tanulni egy kicsit! Nagy marhaságot írtál!
dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor annyira hülye vagy hogy még egy jó kis provokatív kamut sem sikerül összehoznod.
dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!