Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már volt az életemben két...

Ha már volt az életemben két hasi műtétem, akkor nem fogom olyan drasztikusnak érezni a szülést?

Figyelt kérdés
Az egyik nőgyógyászati volt 6 éve, a másik pedig egy gyerekkori bélműtét.
dec. 28. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Császár lesz? Mert a hüvelyihez semmi köze a műtéteknek.
dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, téraránytalanság miatt ezt javasolta az orvos.
dec. 28. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Ugye viccelsz

És mit csinálsz az éppen visszahúzódó méh érzésével, a rengeteg vérrel és a hormonokkal??

dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az sokat segít, hogy tudod, mire számíts. Attól még nehéz lesz, mert épp csak lábadozol, de már életben kell tartanod a gyerekedet.

Nekem legalábbis ilyen volt.

dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Azért én kérnék másodvéleményt arról a téraránytalanságról. Legtöbbször nem valós.
dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3


Nem volt az sem sokkal kellemesebb, hogy kivágtak egy szakaszt a belemből és 1 évig sztómám volt emiatt.

dec. 28. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén volt egy nőgyógyászati műtétem szülés előtt pár évvel. Nekem annyit segített, hogy nem volt ismeretlen a kórházi környezet és hogy a szülés utáni lábadozás, vagyis az azzal járó fájdalom is ismerős volt. Nekem amúgy segített, hogy velem volt a babám. Inkább így rá koncentráltam, nem a kellemetlenségekre.
dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Három természetes szülésem volt, aztán egy hasfalsérv műtétem. 10 ev múlva volt két missed ab műtétem, következő évben pedig harántfekés miatt sürgősségi császár. 7essel értek egyet abban, hogy így nem volt ismeretlen a műtő, műtéti környezet, bár nem altattak. Viszont nem gondolom, hogy másban előnyömre vált volna, mert durvábban éltem meg, mint a hasfal műtét után. A mozgást, az emésztést, közben a babát is el kellett látni, szenvedtem rendesen. Nekem nehéz volt... igaz, közben letelt bő 10 év. Biztos az is számított.

Sztem koncentrálj a mielőbbi felépülésre és a babára. Boldog babázást!


Első voltam.

dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt előtte műtétem, és mégsem éreztem drasztikusnak a császárt. Nem igazán tudom, mire gondolsz, de nem lesz gond, kibírható.
dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Igazából attól jobban tartok, hogy mennyire lesz időm lábadozni, szerencsére a férjem a teljes 6 hetes időszakra itthon lesz. Műtéteimnél annyiból másabb volt, hogy ott egybefüggően tudtam pihenni, 3-4. napra már elég jól is voltam erőnlét ügyileg.
dec. 29. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!