Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik pontosan császárme...

Mi történik pontosan császármetszés közben?

Figyelt kérdés

Ma reggel született meg császárral az első kisbabám szóval még elég friss az élmény. Epidurális érzéstelenítést kaptam, de bevallom azért kicsit jobbra számítottam. Minden mozdulatot éreztem (nem fájdalmat, de nagyon kellemetlen érzést) és miután kivették a babát hallottam hogy a doktornő azt mondja “jólvan akkor most tegyük ezt vissza” és ez után éreztem (és hallottam) hogy valami visszagyömöszölnek a hasamba. Nagyon undorító volt a hangja és el se tudom képdelni mit csináltak pontosan.


Tudja valaki esetleg hogy mi lehetett az? Vagy félreértettem valamit?



dec. 31. 23:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
Az izmokat már sehol nem vágják, hisz szét lehet húzni és sokkal konnyebben regenerálódik így. De ezt akkor sem szethajtogatják bakker, az nem lepedő. Azt szépen "szálirányba " széthúzzák. Azt pakolgatni sem tudják utána.
jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

12!


Hát igen,az elég érdekes lenne. Kíváncsi lennék, a 11-es válaszoló hogy képzeli el a saját belső testfelépítését.

jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Biztos nem az izmaim lehettek azok már csak azért se mert azt nem hinném hogy úgy tömték volna vissza mint ahogy azt éreztem. Így a válaszok alapján a méhem volt az, elsőre nem is gondoltam hogy azt így kiveszik a műtét közben..
jan. 2. 04:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!