Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora bőröndöt visztek/vitte...

Mekkora bőröndöt visztek/vittetek a kórházba szüléskor?

Figyelt kérdés

Egy American Tourister keményfedeles bőröndöm van a legnagyobb fajtából (80 cm körüli azt hiszem, amit reptéren becsekkoli szokás). Abba tuti minden kényelmesen beleférne, de nem fognak belekötni a kórházban, hogy túl nagy?

Mindenképpen gurulós bőröndöt akarok vinni, hogy ne kelljen emelgetni, és ahogy elnézem csak a pelenka, szülés utáni betét, törölköző, hálóing stb. elég nagy helyet elfoglal.

Ti mekkora bőröndöt visztek/vittetek? Mekkorát lenne érdemes beszereznem?



jan. 6. 17:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es, nalatok a babanak nem adnak semmit?

Nekunk csak popsitorlot kellett vinni, minden mast adtak.

jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A szülőszobára egy kb. kézipoggyász méretű sporttáskát vittem, a későbbiekre pedig egy közepes gurulós bőröndöt (ennek a húzókájára jól rá lehetett a kézitáska fülét húzni). Nekem ami sok helyet foglalt és végül egyiknél sem kellett, az a köpeny. Lehet, nem vastag frottírt kellett volna vinnem. Törülközőből bejött, hogy 1 normált vittem és több arctörlő méretűt.
jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11

10es vagyok.Külföldön szülök.Itt még törölközőt is kell vinni. Illetve a babának tisztálkodási szereket+( hőmérő,fésű). Semmit nem adnak.Legalábbis nem tudok róla.A kórház adott lista szerint pakoltam.

jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

+ vinni kell hálózsákot/takarót ami sok helyet foglal

#10,13.

jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én a Jánosban szülök és itt is kell vinni pelenkát, popsitörlőt. Ruhát adnak a babának a hazamenős ruhán kívül.


Akik írják, hogy nagy bőrönddel mentek, államiban szültetek? Nincs méretkorlát, nem szólnak, hogy túl sok a holmi? Úgy tudom elég kevés hely van a szobákban.

jan. 7. 20:49
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerintem nem volt méretkorlát, de neked lesz útban és a saját dolgod nehezíted meg a sok cuccal.


Természetes szülés után se kellemes hajolgatni, a bőröndöt csak a földre tudod rakni, minnél több cucc van annál nehezebb a sok kacat között megtalálni azt ami éppen kell.

(És akkor még ott van ha nem tudsz valami miatt felkelni és az ápolóknak kell kitúrnia a d amire szükséged van, az még kellemetlenebb)

jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!