Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Frissen szült kismamák!...

Frissen szült kismamák! Hányadik hétre született a babátok?

Figyelt kérdés

Olyanokat kérdezek most, akiknek még tényleg friss az élmény 🙂.

Előbb jött a baba, vagy ráhúztatok? Hány óra volt a vajúdás? Természetes úton született a baba,vagy császár volt?

Már nagyon szeretnék szülni, 37.hetet betöltöttem, de mindenki azt mondja, hogy jaj hát még van pár hetem hátra, élvezzem ezt az állapotot 🥴. Hát nem tudom, biztos van, aki tudja ezt még élvezni, de én már nem, szóval jó lenne ha most már történne valami 😄.


jan. 12. 06:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Hat nem tudom frissnek szamit-e, egy eve szultem pontosan a kiirt napon surgossegi csaszarral, de meg 1 hetet tuti rahuzott volna a gyerekem, ha nem probalnak meg inditani (rossz NST miatt). Ugyhogy meg boven raersz varakozni.
jan. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves baba (ha frissnek számít), 42. hétre szültem.
jan. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

39+6 de ez kb neked semmit nem befolyásol.

Szobatársaim mind más időpontra szültek mint én

Volt aki 38,40,41..

Tényleg élvezd ki mert kemény időszak vár rád 😄

jan. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
6 hete szültem, 40+6-ra, természetes úton és a vajúdást nem tudom honnan kellene számolni.
jan. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tényleg van még pár heted.Nekem 3 gyerkőc van,bár a legkisebb is 1,5 éves,de 40.,39.,40.héten születtek.Ketten a kiírt napon,a középső,a kislány egy héttel hamarabb.
jan. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 8 hete született a fiam, 38. héten. Terhességi cukorbetegségem volt, így a 40. héten indították volna a szülést.

Én tudtam, hogy a fiam nem fogja megvárni, hogy erőszakkal kilakoltassák. 😁

Amúgy meglepően gyorsan ment, este 6kor vizsgált meg az orvos,akkor értünk a kórházba, akkor még jól éreztem magam, 5 perces fajasok, és éjfél után meg is lett a 3,5 kilós fiam.

jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont a kiírt napon született két hete. 17 órát vajúdtam, mire kiderült, hogy beilleszkedési rendellenesség miatt nem tud mozdulni a magzat, így nem fog tudni megszületni, ezért sürgősségi császár lett.


Amúgy 37 hetesen már én sem bírtam élvezni, borzasztóan szenvedtem. Én sokkal jobban élvezem a babázást

jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Hát nem túl biztatóak ezek a 40 hetek 😄..ja aki írta, hogy élvezzem ki, hát tényleg ez már szó szerint terhesség. Nincs kényelmes pozíció az alváshoz, fáj mindenem, én is megjártam már a kórházat, meg hát sorolhatnám, de úgyis tudjátok miről beszélek. Én ezt már nem tudom élvezni és tudom, hogy brutál nehéz lesz ha kint lesz, de legalább látni fogom, nem csak sejteni, hogy oke-e vele minden.

Köszönöm mindenkinek aki írt 🙂! Mind hasznos volt!

jan. 12. 09:17
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent. A frontokat érdemes figyelni, mert akkor általában többen szülnek, de nyilván nem mindenki. 😄

Pl. nálam anyám jósolta, ha bejön a hidegfront, megszülök. Betöltöttem a 40. hetet, és várható volt egy hidegfront.

A szobatársamnál is bejött, ő 38 hetes volt.

jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

39+6 7óra alatt, természetes úton.


Én is a 37.héttől minden nap könyörógtem neki, jöjjön már. Utáltam már az egészet. Fájt, kényelmetlen volt.

Na, hát szülés után még ezeket a heteket is visszasírtam 🤣

jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!