Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hajnali 4 óta görcsöl a hasam...

Hajnali 4 óta görcsöl a hasam alján ( alhasba) kb 4-5 percenként azota pedig 6-7 percenként amióta tusoltam es 34-40 mp ig , ez meg csak jósló ugye? 39 het 6 napos vagyok

Figyelt kérdés

jan. 12. 06:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így kezdődött a vajúdás. Simán lehet hogy már kezdődik. Ha igen, sima szülést kívánok! :)
jan. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De mostmár kicsit abbamaradt, amióta tusoltam, te a görcsök után mennyivel szültél? Köszönöm!
jan. 12. 06:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy reggel kezdődött, csak estére lett konkrétan fájdalmas. Hajnali 4:35-kor született meg végül.
jan. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nekem mostmar jicsit kezdenek elmulni , veled is igy volt?
jan. 12. 07:18
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem ezelőtt meg nem volt joslo soha
jan. 12. 07:23
 6/17 A kérdező kommentje:
Es nagyon kemeny a hasam
jan. 12. 07:24
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Valószínű csak jósló

Nekem is erős volt a jósló

De az igazi fájás más

Ott az egész hasad befeszül nemcsak az alja én kb. Megkapaszkodtam amíg tartott a fájás olyan erős érzés volt.

jan. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kezdődhet így a vajúdás is.De úgyis meglátod,hogy visszatérnek,erősödnek,rendszereződnek-e a fájásaid.
jan. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
jan. 12. 07:51
 10/17 anonim ***** válasza:
7, ez nem biztos. Mint írtam, nekem is ilyen fájásaim voltak, csak a hasam alja görcsölt. Utána, amikor keményen beindult, akkor sem az egész hasam feszített, hanem az alja, illetve a medencém/lábaim nagyon fájtak tőle.
jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!