Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 +4 napos vagyok és már 2...

37 +4 napos vagyok és már 2 újjnyira ki vagyok tágulva de még fájásaim nincsenek ettől függetlenül megindithatják a szülést? Terhesgondozáson voltam és a doki mondta miutan megnezte es közölte hogy szülőszoba nem tudom mit értett azon mert nem mondta

Figyelt kérdés

febr. 3. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazajöttél vagy befektettek? A doki vezényszava alapján az utóbbira gondolnék.
febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most hol vagy?
febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt nem értem?! Szombat este voltál terhesgondozáson? Ha azt mondta, hogy szülőszoba, akkor most onnan írsz? Vagy mikor kell menned?
febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Közölte hogy szülőszoba nem tudom mit értett azon mert nem mondta"

Atya ég, ez aztán értelmes mondat. Te beszéltél a dokival, mi honnan tudjuk mit hogyan értett? Miért nem kérdezted meg, hogy "Doktor úr, ez mit jelent pontosan"? Helyette gondoltad majd a gyakorin megmondják hogy mire gondolt az orvos? Ne legyél már ennyire életképtelen...

Egyáltalán most hol vagy? Kórházban? Otthon??

febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a 36.hettol nyitva voltam két ujjnyira, aztán mégiscsak a 40.hetem szültem.

Nem akartak indítani két ujjnyi miatt...nem is értem.

febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!