Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hozzá nyúlhatok a varratomhoz?

Hozzá nyúlhatok a varratomhoz?

Figyelt kérdés

2 hete szültem, nagyon szépen össze vart a doki felszívódó varrattal és már nem is fáj, viszont 1 helyen nagyon kellemetlen érzes. Pont a csiklóm mellé, a kis ajkam egyik oldalába is kaptam egy mini varratot és amiatt nagyon fáj a pisilés is és az ülés.

Megpróbálhatom feszítgetni vagy kihúzni azt az egyet vagy azzal ártok magamnak? 100% hogy össze fort már ennyi idő alatt, viszont még nem engedte el a varrás. Hozzá nyúlhatok azon az egy helyen vagy inkább hagyjam? Szerintem rengeteg idő lenne, mire az magától elenged és nagyon kellemetlen azon a ponton, viszont kicsit félek hozzá nyúlni. Ha tilos akkor nyílván hagyom úgy ahogy van, de kiváncsi vagyok, hogy egy próbát megérne e.

Köszönöm!



febr. 11. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Persze :) Nyugodtan kerd meg a ferjed vagja el egy kis olloval. 7 nap alatt osszeforrt mar reges reg.

Egy diplomas apolo.

febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Elozo vagyok. Tudni kell, hogy a felszivodo varrat 2-3 EV alatt szivodik fel, rossz a magyar forditasa. Ezek majd kiesnek idovel.
febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az orvoshoz mennék, hogy ő tegye rendbe, nem otthoni megoldással csinálnám, lehet, hogy csak ártasz vele magadnak.
febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is pont ugyanez volt, ugyanilyen varrattal. A 14. nap esett ki magától, kész megváltás volt. Szerintem nem lehet nagy baj, ha elvágja a férjed, de feszítgetni inkább nem feszítgetném.
febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!