Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ez így?

Normális ez így?

Figyelt kérdés
Két hete császároztak. 3 napja volt először napi egy hasmenés. Aztán másnap újra. Tegnap nem volt, normális volt a székletem, most hajnalban viszont enyhe görcsölgetéssel megint ment a hasam egyszer. Normális császármetszés után a hasmenés? Vírus nem lehet, mert egy hete mióta a kórházból hazajöttünk nem voltam sehol, és úgy tudom ezeknek a vírusoknak a lappangási ideje 48 óra.
febr. 14. 04:46
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

A császár-hasmenés közötti összefüggésről nem tudok nyilatkozni, ilyenről még nem hallottam, bár én természetes úton szültem.

Viszont bevihette azt a vírust a férjed vagy más látogató is, vagy egy rosszul megmosott BÁRMIN keresztül is bejuthatott a szervezetedbe.

Ettől függetlenül napi 1 alkalmat még nem neveznék hasmenésnek, lehet csak kevesebbet mozogsz, vagy a baba mellett nem tudsz úgy odafigyelni az étkezésre, és ezért borult az emésztésed.

Kérdezz rá a védőnőnék, hátha ő már hallott ilyet, és van valami jó tanácsa!

febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Míg visszarendeződnek a belek normális. És hidd el jobb, ha nem szorulásod van. Az ezerszer rosszabb. Igyál sokat és próbálj könnyen emészthető ételeket enni. Én sok levest ettem az valahogy jobban esett.

Még hangokat is adhatnak ki a belek mikor mocorognak ne lepődj majd meg. Én nem tudtam mi az már a kórházba is volt és a doki nyugtatott meg. Furcsa volt, de persze logikusan belegondolva ami elmozdult vissza kell, hogy menjen.

Ha csak egy egy nap lágyabb a széklet az még nem hasmenés. Ahhoz egy nap legalább 4-5 alkalom kell, hogy hasmenést mondhass. Na ha az lesz huzamosabb ideig és lázad is lesz na akkor szólj dokinak.

febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mondom , ez a 3. Nap mikor egyszer ment a hasam. A hőm 37-37,2 , de most lövellt be a tej, szóval szerintem az attól van. Igen, a beleim nekem is adnak ki hangot a kórház óta. Hát remélem nem leszek beteg ,a baba miatt nem lenne jó.
febr. 14. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszer hígabb széklet nem hasmenés. Az a hasmenés ha egy nap 4-5 alkalommal van hígabb székleted. A 37 még nem láz. Ha beteg is leszel de tudod akkor szoptasd a babát azzal segítesz neki, hogy ő ne kapja el. Én torokgyulladást szedtem össze mikor hazajöttünk. Neki semmi baja nem lett. 2 voltam
febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kaptál beöntést? Pépes kaja volt a kórházban a műtét után?

Ez nem hasmenés szerintem sem, csak idő kell, hogy minden a régi legyen odabent is. Ha olyat eszel gyorsabban átfuthat rajtad ilyenkor, a terhesseg alatt a belek lelassulnak, aztán ahogy újra a régi ütemben mozognak lehet, hogy kicsit meghajt. A hasmenés legalább napi 5 híg székletet jelent.

febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Nem kaptam beontest és sajnos szoptatni sem tudok, mert annyira minimális a tejem, hogy a baba az első kudarcok (nem lakott jól, pótlás kellett, amiért meg dolgozni nem kellett nyilván a cumisüvegből miatt) után, nem fogadja el a mellem. Fejem, de nem lesz több.

Köszönöm a válaszokat még egyszer!

febr. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!