Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SZületett babád úgy, hogy már...

SZületett babád úgy, hogy már a 23. héten 2100 volt a méhszáj, vagyis a külső meg volt nyílva? Hanyadik hétig húztátok ki?

Figyelt kérdés

Most jövök a dokitól. 23 hét. Külső méhszáj kinyílt... :( Második baba... Megijedtem...

Tapasztalat valakinek? (Persze tudom, minenki esete egy külön történet.)


2010. okt. 26. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

kb a 14.héttől volt 2100. 31hetesen 1111 és a 35.héten szültem indítással toxémia miatt.Ikreim vannak. Első terhesség volt.

Szerintem ne aggódj, azzal csak rosszabb lesz. Vigyázz magadra és élvezd a terhességed.

2010. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Már a másik kérdésedre válaszoltam:)


Első gyereknél a 20. héten lett ennyi a cgm, semmit sem pihentem, a 41.héten indították.

Második gyerekkel a 9. héten 1110 (tehát rosszabb) lett, és őt a 42. héten indították. Addig emelgettem a nagyot is, lépcsőztem, stb...semmi nem ártott.

2010. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél kinyilt idő előtt a külső méhszáj, az egyiknél 16hetesen, a másodiknál pedig 24hetesen, de érdekes engem egyből befektettek, és össze is varrtak, majd a 36.héten kivették a varratokat!!! Utána még kb 10napot kórházban voltam, emelt ágyon kellett feküdnöm. Titeket miért nem varrnak/varrtak össze? Főleg a második hozzászólót, akinek már 9.héten, érdekes...Nem is értem....
2010. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másodikkal voltam így. 39 hét 2 napra született.
2010. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 27. héttől volt így, 2. baba. Azóta is mindent csinálok, nem kímélem magam, és még mindig ugyanannyi. Most vagyok 37+5. Remélem, Neked sem lesz semmi gond. Ha úgy érzed, pihenj többet, és szedd a magnéziumot.
2010. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a 20. hétre lett 1.5100, tehát rövid méhnyak, és nyitott külső méhszáj.Ekkor még sok pihenést, fekvést, kevés házimunkát és sétát javasolt a doki, de inkább segítség igénybevételét javasolta.Én nagyon megijedtem, be is tartottam, szinte csak feküdtem, mivel már két vetélésem volt előtte, és nagyon vágytam erre a babára, betartottam a szigorú pihenést.Aztán a 32. hétig maradt ez az érték, de ekkora már teljesen, végig kinyíltam, na akkor már CSAK fekvés volt, megemelt ággyal a 36. hétig.Utána fekelhettem, azt csináltam amit akartam, végül kiírás előtt egyéb okok miatt indították a szülést.
2010. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Azért nem varrt össze a doki a 2. babánál, mert azt mondta, hogy beindult a vetélés. Görcsöltem és úgy nyíltam ki 1110re. Szóval, vetéléssel riogatott, nem lett igaza. Megjegyzem, az a doki is vizsgált túlhordáskor, aki a 9. héten rámijesztett.


Az első gyereknél sem varrtak össze, mert önmagában ez az érték nem jelent semmit.

Nekem pedig volt előtte egy terhességmegszakításom a 20. héten, ami miatt könnyebben nyíltam utána, amikor terhes maradtam.

2010. okt. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!