Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35+2 napos vagyok és már...

35+2 napos vagyok és már vannak jóslóim rendesen. Ma voltam orvosnál és mondta, hogy a méhszáj az zárt, de a méhnyak az puhul. Azt mondta szedjem a magnéziumot 1 hétig és sokat pihenjek. A hasam is lent van már. Vajon meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes voltam ugyanezekkel a tünetekkel, amikor a dokim megvizsgált nekem is pihenést javasolt, hasam lent volt, rá másnapra elment a nyákdugóm is:) Feküdtem 2 hétig, azt hittük koraszülött lesz, ehhez képest pont a kiírt napon született:) Az én példámból kiindulva, akár végig is viheted te is!

Könnyű szülést!

2009. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindhárom gyerekkel rengeteget keményedtem, hamar nyílni kezdtem (a harmadikkal már a 26. héten), a méhszájam is felpuhult, és a hasam is lent volt, mégis mind a hármat indítani kellett (pedig 2-3 héttel a szülés előtt már 3 cm-s volt a méhszájam)... Nem feltétlenül ezen múlik!
2009. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Már most 3000g-ra saccolták,te jó ég,mi lesz ha időben jön????????
2009. okt. 23. 04:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Nekem mindhárom közel 4 kg-s lett! Kitartás!
2009. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)

Köszi!!!!

2009. okt. 24. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!