Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korai menopauzával gyerek szülés?

Korai menopauzával gyerek szülés?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan akinek 39 évesen korai menopauzát diagnosztizáltak, mégis összejött a baba?
máj. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem kizárt, ahogy nem extrém ritka, hogy valaki a menopauza elején terhes lesz (és a legtöbbször nem is veszi észre hamar), de a valószínüsége elég kicsi.
máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt a szomszédunkkal történt. 40 körül volt, 3 gyerekük volt. A nőgyógyász azt mondta, hogy elkezdődött a menopauza. Mire kiderült, hogy mégsem, már késő volt. Elég szegény család volt, nagyon nehezen éltek, nem hiányzott ez a negyedik gyerek.
máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én ezeket a diagnózisokat -saját tapasztalat miatt- elég kétkedve fogadom, ha csak egy vélémény van.

Én 23(!!!) éves coltam, amikor a Dévai intézet vezetője azt mondta hogy az eredményeim alapján korai petefészek kimerülésem "van/lesz", 5 éven belül ki fognak merülni a petefészkeim, és menstruálni sem fogok.

Hát, itt vagyok 31 évesen, és rendszeres a ciklusom. (Közben pedig már 6 évesek a lombikos ikreink, akik a férjem spermaeredményei miatt lombikosak, a SOTE ARO-n nálam semmi olyan problémát nem találtak mint a Dévai úr..)

Lehet egy kicsit off a válaszom, de gondoltam leírom érdekességként, hogy van ám ilyen is. Azóta a másodvélemény támogatója vagyok.

máj. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Egy ismerősömnek szintén 23 éves korában mondták, hogy nem lehet gyereke. Három fia van.
máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 35 évesen mondták hogy extrém alacsony AMH miatt még a lombikkal is csak minimális esélyeink vannak, 36 vagyok és 2 hónap múlva születik a baba, még lombik se kellett
máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!