Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülőszobában volt rajtatok...

A szülőszobában volt rajtatok melltartó? A többi lent

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 09:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert ugy tudom szülés után egyből rádteszik a bébidet és akár szopizhat is. Namost ez melltartóban nem lehetséges ha meg szoptatósmelltartóba vagy egyből véres lehet és vetheted majd le. Lehet hülye kérdés de felmerült bennem.
2010. nov. 13. 09:32
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Szólt a szülésznő, hogy vegyem le.
2010. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Rajtam volt de a veleteln muve. Olyan gyorsan jott a baba, hogy nem volt idom atoltozni, levetkozni stb. Ugy szultem ahogy beerkeztem csak a nadragomat meg bugyimat volt idom letepni gyorsan. Nem hittek el, hogy nyomnom kell mert azelott 3 oraja folyt el a magzatviz fajasim nem nagyon voltak es azt mondtak, ha szulnek nem igy neznek ki es raadasul elso baba (nem tudom hogy kellett volna kineznem, hogy elhigyjek). :) Szoval volt nagy dobbenent. Mikor meglett a kisfiam akkor vetettem le a puloverem es a melltartomat is mert cicire raktak. Addig apa tartotta amig en levetkoztem rendesen.
2010. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ott van rajtad egy hálóing szerűség,de alatta tök meztelen vagy!Bármi komplikáció lehet és akkor nem akarnak azzal szüttyögni,hogy még vetkőztessenek is!
2010. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Így van!

Csak egy korházi hálóinget kapsz,és ha monjuk császár van akkor felesleges az is mert úgy szépnyitják mintha semmi nem lenne rajtad.Nem lehet semmit bevinni,se zokni se melltartó a steril körülmények miatt.Ne is morfondírozz ilyenen,felesleges:-))

Jó egészséget nektek,és gyors könnyű szülést!

Ezek a lényegesek!

:-))

2010. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat!! Jöhetnek még!!
2010. nov. 13. 10:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem volt rajtam az ég adta világon semmi a kórházi hálóingen kívűl,de szerintem nem is tudtam volna elviselni magamon,olyan állapotba kerültem még az is szorít,úgy éreztem..
2010. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Rajtam se volt,mindent le kellett vetni.
2010. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is le kellett venni, de nem is esett volna jól, ha rajtam van. Extra csini kórházi hálóing volt rajtam :D
2010. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem le kellett teljesen vetkőznöm bugyit, melltartót mindent, amikor bementünk a kórházba. Csak a kórházi hálóing volt rajtam. Amíg bent voltam, akkor sem volt rajtam melltartó.
2010. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!