Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvos nélkül van aki...

Fogadott orvos nélkül van aki bevállalja a szülést?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállaltam,fogadott orvos és szülésznő nélkül, ráadásul a járvány miatt a férjem sem jöhetett be.

Itt vagyok, jól vagyok, csodás szülésem volt:)


Mindezt egy olyan kórházban ahol állítólag ha nincs orvosod ,akkor szenvedtetnek:)

2010. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen még van aki bevállalja, mintha fogadott orvos nélkül már nem is lehetne gyereket szülni. Itt vagyunk a lányommal immár 20 hónapja, fogadott minden nélkül, teljesen egészségesen!!!!
2010. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Most várom a második babánkat, mindkettővel volt/ van fogadott orvosunk. Az elsőnél nem jött be, ügyeletesnél szültem, minden a legnagyobb rendben volt. Csak és kizárólag azért ragaszkodtam most is saját orvoshoz, mert gond volt a lányommal születése után- nem az ügyeletes miatt és szeretném ha többen figyelnének rá.
2010. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon sokan.
2010. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Két fogadott nőgyógyásszal való szülés után most ügyeletesnél szeretnék szülni. Hogy miért? Mert sajnálom a pénzt arra kidobni, hogy mellettem ácsorogjanak és szurkoljanak. Mindent a szülésznő csinált nálam. Most is fogok szülésznőt fogadni. Azt nagyon fontosnak tartom. Benne maximálisan megbízok.
2010. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

én bevállaltam 3szor is.

negatív tapasztalat egy szál se.

2010. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2,5éve fogadott doki és szülésznö nélkül smimán szültem.Nagyon kedvesek voltak.Januárban ismét hasonlo ópciokkal fogok ugyan ott szülni.
2010. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletes orvosnál szültem.Tele volt a szülészet mégis volt ideje rám a dokinak is és a szülésznőnek is.Még az a doki is bejött megnézni aki csak egy császár miatt jött fel a szülészetre.Másnap ő tartotta a vizitet,megkérdezte mire lett meg a baba és gratulált is.Ez a fogadott doki téma kicsit túl van misztifikálva szerintem.
2010. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy szültem 3 hónapja. Sőt, az utolsó ultrahangon volt egy kis eltérés a babánknál, ezért a szülésig heti 1x ultrahangra kellett járnom. A szülésemnél az orvos és a szülésznő mellett bent volt a gyerekorvos is. Ennyire odafigyeltek ránk, pedig nem volt fogadott orvosunk. Egyet értek azzal, aki írta, hogy túl van misztifikálva a fogadott orvos dolog. Semmi rosszat nem tudok elmondani az ügyeletes orvosról, szülésznőről, profin végezték a munkájukat, nagyon hálás vagyok nekik mind a mai napig.
2010. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt fogadott orvosom, de minden egyes vizsgálat, ultrahang nagyon alapos volt, kedvesek voltak, mindig válaszoltak minden kérdésemre, a kórházat bemutatták, elmondták hogy zajlik majd a szülés. Ügyeletesnél szültem, 28 órát vajúdtam, mondanom sem kell, hogy azért a vége felé már igencsak fáradt voltam. De végig türelmesek voltak velem, felváltava jöttek folyamatosan ellenőrizni hogy jól vagyok - e.....na de nem is folytatom, csodás élmény volt a szülés!!!!!!! És örülők, hogy vizsgálatokért nem kellett horror összegeket kifizetnem, na megpersze a szülésért. (11 hónapja szültem)

Még annyi, hogy nővéremnek volt fogadott dokija, de unokaöcsém 1 héttel korábban jött, mikor a doki pont síelt. Így ügyeletes dokinál szült, és azt mondta, hogy tőle sokkal több törődést, odafigyelést és kedvességet kapott, mint attól, akinek keményen fizetett minden alkalomért.

2010. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!