Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári kórház szülész...

Székesfehérvári kórház szülészetén lehet külön szobát kérni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 2-4-6 ágyas szobák vannak. Nekem fogadott orvosom volt, így én 2 ágyas szobába voltam, és az első 2 napban nem volt mellettem más anyuka. De néha jobb az, ha van valaki az egy friss anya mellett, aki már tapasztaltabb, és tud tőle kérdezni az ember. Legalábbis szerintem. A másik meg, hogy legalább van kihez szólnod, feltéve, ha ezt te igényled. Én nem kértem mondjuk ennyire külön szobát, nálunk ez így alakult. Egy 6 hónapos kisfiú anyukája
2009. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minimum 2 ágyas szoba van. A barátnőm is fogadott orvosnál szült, és oda került, nem a 6 ágyasba.
2009. jan. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 ágyasba voltam. Volt fogadott orvosom és szülésznőm is. De külön nem lehet kérni hogy te legyél egyedül . Sokkal rosszabb az biztos, ha egyedül vagy.
2009. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdést írok, de szabad tudni, hogy melyik orvosok tesznek kisebb létszámú szobába? Nekem is van orvosom, hátha pont ő, aki nektek is volt (febr. vége-márc.elején fogunk szülni).
2010. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a szülésznő rendezi a szobát. Engem is a szülésznő vitt be a szobába, és mondta, hogy talált egy kétágyasat. meg neki mondtam, hogy szeretnék kétágyasba kerülni!
2010. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!

2010.márciusában szültem ott.

A szülészeten 2-3-4 ágyas kórtermek vannak, illetve a terhespatológia 5 ágyas.Lehet olyan szobát kérni ahol egyedül vagy a kétágyasban(116-csecsemőssel szemben), de azt nem tudom, h akkor az anyagiak a kórház felé, v vkinek zsebbe mennek..utóbbi valószínűbb....mind az 5 kórházi tartózkodásom alatt volt ott egyedül kismama, ajtó csukva,stb...a kétágyasba akkor kerülsz, ha a szülésznőd odarendez, v ha szerencséd van.de a nagyobbak is tiszták, rendesek(kiv a régi ágyasak, ahol a leszakadt rácsok helyett a matrac alatt raklap deszkázat van és olyan magas, h gátmetszéssel öröm leszállni róla..

2010. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én május 30-án szültem, nem volt fogadott orvosom, mégis 3 ágyas szobába kerültem, és csak másnap hoztak be mellém egy lányt, akinek szintén nem volt fogadott orvosa. De egy ismerősömet tavaly császározták, volt fogadott orvosa, mégis 5 ágyasba került!
2011. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!