Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első szülésem császár volt,...

Első szülésem császár volt, februárban érkezik a kistesó,17 hónap lesz köztük. Ilyenkor tényleg nem adhatnak oxitocint? Hogy zajlik majd?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elkezdek vajúdni (elsőnél kimaradt, mert faros volt és így programozott császár), de oxitocint nem kaphatok hogy gyorsítsa -ha szükséges. Meddig hagytak Titeket vajúdni? Vagy hogy alakult?
2010. nov. 30. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy nem adhatnak oxytocint. (de engem még nem érint, csak engem is érdekelne, mert nekem is volt császárom)
2010. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, ha nincs 2 év a babák között, akkor ismét császár lesz. Dokidat nem kérdezted?

Nekem is császár volt az első, de azért előtte még 10 órát vajúdtam. Kaptam oxitocint is, amitől iszonyatosan szenvedtem, mert nagyon sűrűn jöttek a fájások,de így sem tágultam rendesen, ezért lett császár.

2010. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha csak 17hónap telt el az első császár óta akkor újra császára lehet számítani a hegszétválás miatt!orvosoddal nem beszéltél erről?nem hiszem,h hagyják,h természetes úton szülj,mert nagyon kicsi a 2baba közötti idő!
2010. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A dokim azt mondta, hogy ha minden rendben lesz, akkor megpróbáljuk a természetes szülést. Csak ezt nem beszéltük ki részletesen, hogy akkor mit lehet....

2010. dec. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!