Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » XI. kerület terhesgondozás?

XI. kerület terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszas mérlegelés után úgy döntöttem, nem lesz választott orvosom a terhesség és a szülés során. Az lenne a kérdésem, hogy a terhesgondozás hol folyik, ha a Szent Imre Kórházban szeretnék szülni ügyeletesnél? A Kórházban vannak a vizsgálatok? Vagy egy rendelőintézetben a XI. kerületben? És csak úgy egyszerűen "beesek", hogy szeretnék terhesgondozáson részt venni? Bocsánat a szőke kérdésekért, de sajna nem vagyok otthon a témában :)


Köszönöm a válaszokat előre is, minden infót nagyon várok!


2011. jan. 6. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Bártfai utcába járok uh-ra, nst-re. Viszont oda a magándokim szokott beutalni, tehát sajna nem tudom egyébként hogy működik. Viszont ha a kerületből lesz a védőnőd, gondolom ő majd mindenről felvilágosít. A Szent Imrében keddenként van torna és előadás is (bár most szünetel), arra is rákérdezhetsz, mert ott nagyon hasznosakat mondanak!
2011. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
XI.ker Fehérvári úti szakrendelő
2011. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van rá lehetőséged (pénzed), legalább szülésznőt fogadj a kórházból, én tavaly nyáron szültem a Szent Imrében ügyeletesnél, szülésznőm, dúlám stb. semmi fogadott nem volt, és úgy érzem jobb lett volna ha lett volna. A gyerek megszületett, minden rendben volt szerencsére, de éreztem a hátrányát a "csak" tbs ellátásnak.

Amúgy ahhoz a dokihoz mész terhesgondozásra akihez akarsz a rendelőben, ő viszi végig a terhesgondozásodat, aztán ha eljött az idő, szépen bemész a kórházba szülni, csak úgy:) Nst a bártfaiban van, többi vizsgálat mind a fehérvári úton.

2011. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bár magánrendelőbe, de a Dr. Tasi Róbertnél szültem, nagyon ajánlom. Ő a Szent Imrében dolgozik, és rendel is a XI. kerületben. Menj el hozzá, és beszélj vele.
2011. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat, hasznosak voltak :)
2011. jan. 12. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!