Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második babám megfogom...

A második babám megfogom tudni rendesen szülni, ha az elsőt téraránytalanság, és fájásgyengeség miatt csaszizni kellett?

Figyelt kérdés
Természetesen ha birják majd a varratok is...
2011. jan. 8. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia,bocsi hogy nem válaszolok,de mi az a téraránytalanság?már több kérdésben is olvastam.
2011. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Téraránytalanság: a medencebemenet és a magzati koponya viszonyának aránytalansága, kóros méretkülönbség.

Jelezheti a fekvési, forgási, beilleszkedési rendellenességek megléte is. KÖvetkezménye lehet: elhúzódó szülés,köldökzsinór,aprórészelőreesés,méhrepedés...


A kérdezőnek azt tudom válszolni, hogy ez annak függvénye, menyi idő telt el a két terhesség között, illetve ultra hangon megnézik a hegvastagságot. Nagyobb az esélye annak,hogy most is sectioval fejezik be a terhességed.

2011. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! 2,5 éve volt progis császsárom téraránytalanság miatt! Most vároma második babát, már bármikor jöhet, a dokival egyenlőre természetesre készülünk. Úgy tűnik a baba feje jó helyen van, a heg is elég vastag! Aztán meglátjuk mi lesz a vége. Az orvosom azt mondta, hogy az előzetes téraránytalanság nem kizáró ok.
2011. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálad mi lesz a másodiknál, előre nehéz ezt megjósolni, de nekem a doki azt mondta, hogy a második is valószínű császár lesz, mert én meg egy ujjnyit sem tágultam, hiába voltak már 1-2 perces fájásaim...kaptam már izomlazítót, meg minden nyavalyát, de csak nem ment a dolog, azt mondta, hogy ez sajnos lehet adottság is.

S sajnos egy császár után sokkal nagyobb az esély a másik császárra is, de tényleg számít az is, hogy hány éve volt az első, és milyen a heg stb.

2011. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első csak 3 hónapja:) Szeretnék még egy babát, és jó lenne "rendesen" megszülni!! A papirra volt téraránytalanság, és fájásgyengeség irva, de sztem a tágulás hiánya volt az igazi ok:( Hát kiváncsi leszek a következőnél mi lesz?:)

Köszönöm és könnyű szülést mindenkinek!!

2011. jan. 8. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!