Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes 5 naposan az NST egy...

38 hetes 5 naposan az NST egy db fájást sem mutatott, jövőhéten be kell feküdnöm, végig ki fogom húzni?

Figyelt kérdés
Van aki így volt de pár nappal utánna mégis megszült?3 éves fiamat nem szívesen hagyom itthon 2 hétre!
2011. jan. 13. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én 38 hetesen szültem,de szülés előtt való nap még voltam Nst-n, és akkor még nem volt fájásom! Sőt mikor nekem 5 perces fájásaim voltak azt se nagyon mutatta ki a gép! Rá pár órára meg kellett császározni!
2011. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell ezért befeküdnöd? Melyik kórház ez? Nekem sem mutatott semmit az nst, 40+3 naposan elfolyt a magzatvíz, de szó nem volt arról ,hogy korábban befektetnének, a dokim kifejezetten ellene van, azt beszéltük éppen, hogy a 41. héten napont kell majd járnom vizsgálatra, nst-re, de befektetni csak a 42. héten fog. A végén ere nem került sor.
2011. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont a kiírt nap előtt 1 nappal voltam ctg-n, semmit sem mutatott. Másnap délután elkezdődtek a fájások, bementünk, ctg után hazaküldtek legyintve, hogy ebből két nap múlva lesz baba, főleg, hogy első. 4 óra múlva visszamentünk, majd rá 45 percre meglett a fiam, aki már 15 hónapos. ennyit a ctg-ről...

de miért kell befeküdnöd??

2011. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első gyerkőcömet sürgősségi császárral szültem,és az itteni (Tb) kórházban előírás ezek után a 39. héten befeküdni a hegszétválás veszélye miatt!
2011. jan. 13. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy kérdezek, de miért fektetnek be? Beteg vagy és már kell(vérnyomás, cukor)? Vagy a dokid akar közelben tudni?

Elvben holnapra vagyok kiírva, 2110a méhszájam, no nyákdugó, rengeteg fájás, a dokimnak meg eszébe sincs befektetni.


Amúgy a szülés az olyan, hogy amikor a kicsi ki akar jönni, akkor jön. Napok óta csend van nálam, nincsenek jóslók, lehet egy hét múlva is bent lesz a bébi, az is lehet, hogy fél óra múlva már a kórházban vajúdok... Te is lehet holnapra megszülsz, de az is lehet, hogy indítanak túlhordással. És ez független a helytől, hogy otthon vagy kórházban vagy.

2011. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!