Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél pesti kórház szülészetének...

Dél pesti kórház szülészetének milyen szemlélete van?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai voltak,illetve a gyerekágyas részleg milyen? Kell-e vinni valamit a babának?38km
2011. jan. 14. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

2008-ban és 2009-ben szültem ott.

A szülészet maga szuper, a gyerekágy...

Mindkétszer alapítványi szobát kértem (egyágyas, két szobára van egy fürdőszoba, de van olyan is, ahol egy szoba-egy fürdőszoba), 2008-ban apa egész nap velünk lehetett, 2009-ben csak pár órát (már nem emlékszem, de meg volt határozva, hogy mettől-meddig). Az árát te szabod meg, kapsz egy csekket, amit be kell, hogy mutass, kapsz róla alapítványi befizetés-igazolást, így visszaigényelheted a 30%-át.

Mivel az alapítványi szobák a folyosó végén vannak, értelemszerűen az összes kórterem előtt el kell, hogy menjen apa. Fülén is csomag, erre beszól neki az egyik csecsemős, hogy ne tartózkodjon a folyosón. Szóval a csecsemősök közül van bunkó (hol nincs?).

Azt, hogy éppen mit kell vinni, szerintem aktuálisan kérdezd meg, 2008-ban azt mondták, hogy nem kell semmit vinni, pelust persze nem adtak, apa rohanhatott. 2009-ben közölték, hogy ha sok a baba, nem tudnak ruhát biztosítani nekik. Ehhez képest tele volt a csecsemős osztály (majdnem 30 anyuka és 30 baba) mindegyik babának volt ruha, nem lehetett a sajátot ráadni.

Fejőketyerét vigyél. Lehet szülőszoba és csecsemőrészleg látogatáson részt venni ingyenesen. Kérdezz rá a védőnődtől.

2011. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. jan. 14. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most szültem ott egy hete.

A szülőszoba részleg tök kafa.

A gyerekágy háát...

Szóval a csecsemősök közül egy jó párat lecserélnék az tuti.Alapítványi szoba azt úgy tudom hogy nem a folyosó végén van,(legalábbis amit nekünk mutattak az jobb oldalt volt rögtön az első szoba).Minimum 10.000 forintot kell fizetni érte (én is kérni akartam,de mind foglalt volt),apa bent lehet ha jól emlékszem 2-6-ig.A babának vigyél pelust,textilpelust,popsitörlőt,popsikrémet,kiskesztyűt(esetleg ha nagyok lesznek a körmei rá tudod adni még veled van),sapi(ha kiviszed megmutatni az ajtóban huzat van),és ugyanez miatt pléd.Mellszívót sem árt ha viszel.

Ha kíváncsi vagy még valamire akkor kérdezz nyugodtan.

Sok szerencsét és könnyű szülést kívánok!

2011. jan. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!