Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt az első gondolatod...

Mi volt az első gondolatod amikor leesett, hogy beindult a szülés, azaz fájások vagy elment a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 23:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1:29-kor éjjel egy erős görcs ébresztett!Az jutott eszembe, hogy ez tuti vaklárma, de 5 perc múlva még egy...(31. héttől minden szombat éjjel jóslóztam!)

Kimentem a hálóból, de Apát csak a 3 perceseknél keltettem, meg hívtam a szülésznőt!Elég türelmetlen kapkodós vagyok, és pánikhelyzetekben folyamatosan beszélek és sírok...!Ezt vártam a szüléshez is!DE mikor "rájöttem" hogy tényleg szülök, akkor olyan nyugalom fogott el!Apa nagyon el volt csodálkozva! :) Azt hitte ilyan maradok:), de visszaváltoztam :(

Szóval kb a nagy öröm a VÉGRE és hihetetlen nyugalom!

2011. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Semmi különleges nem jutott az elsőnél az eszembe. Egyszerűen csak nyugtáztam, hogy most jött el az idő. A másodiknál már fészekrakás indult be erősen. Már az első kisebb fájásoknál főztem a húslevest (hogy az otthon hagyott 14 hónaposom nehogy éhen haljon, pedig a nagyszülők már alig várták, hogy főzhessenek neki), aztán, ahogy egyre sűrűsödtek a fájások, egyre inkább el kezdtem pánikolni, hogy otthon kell hagynom a gyereket. Én hülye a szülés előtt is nem azért sírtam, hogy mennyire fáj, hanem azért, hogy az én imádott pici lányommal mi lehet (mondanom sem kell, vígan játszóterezett a nagymamájával, rohadtul nem hiányoztam neki).
2011. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az, hogy MAGZATVÍZ! MAGZATVÍZ! és hogy pont az előbb fürödtem, minek, meg hogy rá kéne a wcre ülni hogy ott kifolyjon mind :)
2011. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
JESSZUSOM, MEGINDULT!
2011. jan. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Adri baba ***** válasza:

Rettenetesen örültem hogy lassan látni fogom a babámat:)

NEm is lassan inkább gyorsan jött:)

2011. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!