Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen nem romlandó élelmiszer...

Milyen nem romlandó élelmiszert vigyek a kórházba?

Figyelt kérdés

Találtam egy listát,hogy a kórházba ahol szülni fogok,és az egyik pontban ezt írja:_nem romlandó és nem fűszeres ennivaló.

Konkrétan a székesfehérvári kórházról van szó.Ki milyen élelmiszert vinne/vitt?

34 hetes kismama


2011. jan. 26. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én sok gyümölcsöt vittem.volt nálam keksz,csoki,gumicukor.Csomagolt kakaós csiga.vihetsz műzliszeletet is.
2011. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy is minden nap látogatni fognak, tehát ha kell valami akkor nekik is szólhatsz, hogy hozzanak.

Meg alapból jár reggeli, ebéd, vacsora, szóval éhenhalni nem fogsz.

2011. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A műzliszelet,keksz jó ötlet.

Hát nem mondom hogy éhen fogok halni,de az első szülésemnél reggel ettem utoljára itthon,és utána csak szülés után este 11-kor kaptam egy kefirt és egy májkrémes zsemlét.De azt is a drága nővér kerítette nekem.Utána csak reggel tudtam ismét enni.Nem azt mondom,hogy ehetetlen a kaja,mert finomakat kaptunk.Csak keveset.

2011. jan. 26. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:

mázlista! felénk olyan ehetetlen dolgokat adnak... nem tudjuk eldönteni,hogy embernek szánták e, vagy disznónak amik minden evők. 2 kanálnál többet soha nem tudtunk enni-a szobában senki se! Mivel én nem ott lakom ahol a kórház van, így látogató ritkán volt, két választás volt: vagy lementem a kórház földszintjére a büfébe- ami baromi drága volt, vagy a kórházzal szemben levő kisboltba sétáltam át.


Amit vihetsz,az a keksz. sok féle van, nem unsz rá:) csoki se romlik :)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!

2011. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
aszaltszilvát vigyél mindenképp, hogy beindítsa a kaksit majd. ami ugye fontos. babámnak 1-2 napig aszaltszilva illatú volt a kakija miattam. :)
2011. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további ötleteket.Szilvát mindenképp viszek,az elsőnél is nehezen sikerült,1 hétig nem tudtam wczni.
2011. jan. 26. 20:10
 7/11 melcsiboszi ***** válasza:

Ez az aszalt szilva jó ötlet, köszike! :-)


33. hetes kismama, első baba


Kérdező, mikor szülsz majd? Én is Fehérváron leszek, március 23-ra vagyok kiírva.

2011. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
melcsiboszi,én március 10-re vagyok kiírva.Második baba.Az elsőt túlhordtam,de remélem most hamarabb kibújik,már nehezen bírom.És te hogy vagy?
2011. jan. 27. 10:18
 9/11 melcsiboszi ***** válasza:

Na az kira, akkor lehet, hogy találkozunk! :-)

Én teljesen jól vagyok, jól viseltem idáig a terhességet, nem híztam sokat (pedig nagyon szeretek enni :P), nem volt hányingerem, reggeli rosszullét, semmi. Egyszer gyulladt be a mellem, még decemberben, de akkor nagyon. Két vagy három héten át jártam a kórházba minden nap vagy minden másnap kötözésre. De azóta az is helyreállt, már csak két ronda heg van rajtam... :( De a férjem azt mondta, ne parázzak, már férjnél vagyok, szóval nem maradok vénlány... :-D

A gyerök is makkegészséges, semmi gond nem volt vele egyik vizsgálatnál sem. Nagyon kis virgonc! :-)

Mi lesz a baba, kisfiú, kislány? És mit szól hozzá a tesó?

2011. jan. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Melcsiboszi,

kisfiam lesz,a tesó lány.Jó neked,hogy ilyen simán zajlik a terhességed.Nekem a lányommal volt álom terhességem,semmi tünet,semmi fáradtság,még a 40.héten is gyalogoltam ezerrel.Most meg ez a tökös mindent bepótol.Amit csak el tudsz képzelni,minden tünet megvan/volt.Keményedek ezerrel,házasélet nuku,doki eltiltott apától.Kész vagyok teljesen,erre most jött ez a látogatási tilalom.Lehet apa be se jöhet szülésre.Egyébként már elkezdted összepakolni a cuccost?Mert én elkezdtem,90%-ban kész,de akkora pakkom van,mint aki nyaralni megy.Főleg ha még a tilalom miatt túlélő csomagot is pakolok(kaja).

2011. jan. 28. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!