Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajánlanátok nekem Pécsett jó...

Ajánlanátok nekem Pécsett jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Magánrendelőbe mennék leginkább, úgyh címet is mondjatok légyszi!
2011. jan. 27. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Pécsi, de szerintem annál bővebbet írj, hogy "jó nőgyógyász", mert sokan sok félék vagyunk, aki az egyiknek szuperül megfelel, attól a másik kismama meg teljesen kiakad.

Nekem még ismerős által ajánlott "szuper orvos"-sal is meggyűlt a bajom, és ennél még "kockázatosabb" idegenektől kérni ajánlást...


Azért remélem találsz megfelelőt! :o)

Legjobbakat!

2011. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dr. Panka Tibor, a Veress Endre u rendelőben rendel, ő nem magán, de nagyon jó és kedves orvos!
2011. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy miért keresel nőgyógyászt, én a Várnagy Ákoshoz járok, és nála is szültem, ő az Édesanyák úti klinikán rendel kedden délutánonként, 7000 ft egy alkalom.

Ha kell a tel.száma írj privit és megadom.

2011. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fogadott orvosom, de ahogy az előző írta, A Pankáról csak jót hallottam....de meg van az ára az biztos...
2011. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
dr.Vizer Miklós
2011. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is Várnagy Ákosnál fogok szülni, nagyon meg vagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom.


38 hetes kismama

2011. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már van két kisgyermekem, és most költöztünk Pécsre. (1 hónapja) A kötelező rákszűrésre kellene már elmennem, így is már 3hónapot csúsztam...olyan orvost keresek aki megbízható, jó szakember. Jófej legyen, és kedves...(mint a volt dokim)

Nem kizárt majd egy 3.baba is, de majd csak évek múlva. Egyenlőre csak a köteleződolgok, illetve a meglévők kezelésére. 2.terhességem alatt találtak egy miómát. Annak állapotáról a 6 hetes kontroll óta nem hallottam.És ez már 17 hónapja volt...szzzzz

2011. jan. 28. 21:20
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves 14.11-es válaszoló! Jó volna leírnád merre találom azt a rendelőt! És a telószámnak is örülnék.

Köszönöm a hozzászólásokat!

2011. jan. 28. 21:22
 9/10 anonim válasza:

Dr Vízer Miklós!!! Magánrendelés: Pécs, Fogaras u. 2 (400 ágyas mellett). 10.000/alk a terhesgondozás, a recept meg a cito asszem 2-3 ft körül van (nem emlékszem pontosan), de ő nagyon nagyon jó doki! (kb egy héten belül szülök nála :-))


Tel szám:30/929-6820 vagy a Klinikán kell keresni

2011. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
dr. Várnagy Ákos: 06/20-9833-948
2011. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!