Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Márciusban születő kislányomat...

Márciusban születő kislányomat miben hozzam haza a kórházból? Ti mit vinnétek, vagy mit vittetek? Pesten szülök és vidéki vagyok, autóval hozzuk haza.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

több réteggel készülj, majd meglátod, milyen lesz az idő. amit én vinnék:

56-os hosszú body, hosszú rugi, pulcsi, zokni, kezeslábas, egy vékonyabb és egy vastagabb takaró.


úgy szokták számolni, hogy ami rajtunk van ruha+2 réteg (később plusz 1).


boldog babavárást!

2011. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel egyet értek, nem tudhatod milyen idő lesz, legyen több réteg, és inkább melege legyen, mint megfázzon. A kocsiban lesz fűtés, akkor kicsit kiszabadíthatod majd. Az én kisfiam 2009 március 20-án született, négy nap után engedtek haza és esett a hó!
2011. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+sapka.
2011. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen!!! én március 23ra vagyok kiirva:) totál nem volt 5letem hogy miben hozzuk haza.) de igy már van elképzelés:) lassan összekészítem:)

köszi!!

2011. febr. 1. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly március 21-én hoztuk haza a babánkat mi is Bp-ről vidékre, hát olyan meleg volt, hogy egy szál pulóver elég volt nekem, a babámról a kocsiban kellett levarázsolni az anorákot. De azért készülj ezekkel: hosszú ujjú body, rugdalózó (plüss), kiskabátka, sapka, anorák (kapucnis), pléd, babahordozó, textilpelenka a kocsiba, ha a szemébe sütne a nap.
2011. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!