Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevihetem a 3 éves kislányomat...

Bevihetem a 3 éves kislányomat magammal, ha szülni megyek?

Figyelt kérdés
Februárra várjuk a másodikat, de fogalmam nincs hogy lesz, ha akkor kezdődik a szülés, ha itthon vagyunk kettesben a kislányommal. Nagyik több száz kilométerre, mióta bölcsibe jár, a szomszédokkal sincs el, csak velem.
2011. nov. 1. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És ott hova raknád, de komolyan?
2011. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.

Nyilván ha semmi de semmi más megoldás nincsen akkor viheted, de nem fognak neki örülni, és feltehetőleg neki sem lesz túl jó.

Hogy köti le magát, senki nem fog rá felügyelni, mit szól majd ha vajúdni lát, látja hoyg fájdalmad van?


Nem hinném hogy ez az egész ilyen formában egy 3 éves kislánynak való.


Ráadásul februárban, influenza szezon...még ha a szülőszobánál el is lenne valahogy, a gyermekágyi szobába a csecsemős osztályra a legtöbb kórházban be sem engednek még látogatni sem ilyen korú gyermeket. Te sem tudhatod milyen állapotban leszel, hoyg fogsz tudni arra figyelni hogy ne "vesszen el", hogy vígasztalod ha megijed vagy szomorú lesz?


Nekem csak kérdéseim merülnek fel ezzel kapcsolatban és nem találom rá a válaszokat.


Nem tud odaköltözni az utolsó napokra/hetekre valamelyik nagyszülő? Szomszédra én sem bíznám...

Vagy nem tudtok keresni valakit (még most időben) a körnéykről egy idős nénit mondjuk aki jön ha telefonálsz és vigyáz rá? Még lenne rá idő hoyg össze is szokjanak....


Szerintem a gyermek érdekében ha teheted keress valami más megoldást!


Minden jót és könnyű szülést kívánok.

2011. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem fogják engedni. Senki sem lesz aki felügyel majd rá, ráadásképpen nem is leszel túl népszerű a próbálkozás miatt, szóval túl nagy együttérzésre és kedvességre se számíts majd szülés közben és után. Magaddal és mindkét gyerekeddel szúrnál ki emiatt.

Ha nagyon nincs más lehetőség, akkor a szülés várható időpontjára költöztesd magadhoz az egyik nagyit vagy kérd meg a szomszédokat.

2011. nov. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Apuka hol van?
2011. nov. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne vidd magaddal, ez neki sem jó. És ki fog rá vigyázni, talán a szülészorvos?? Ez nem jó ötlet!

Azt a pár órát ki fogja bírni a szomszédokkal is. A szükség nagy úr, ha ordít, hát ordít, neked viszont más dolgod lesz.

2011. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Apuka?

És szülés után 3 napig is veletek lenne a kórházban?

A szülés általában órákba telik, így apuka elő tud kerülni, nem?

2011. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezem, hogy hol laksz, esetleg tudnék segíteni, ha HB megyében!
2011. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, ha nincs más megoldás, akkor be lehet vinni addig, amíg megérkezik a nagymama, nagypapa. de egyszerűbb lenne valakire rábízni. mi pl. a szomszéd nénire fogjuk bízni, ha hirtelen kell indulni szülni, addig marad a szomszédnál, amíg a nagyszülők megérkeznek.
2011. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerinted ez tényleg jó ötlet?

ÉN rábíznám valakire- februárig van idő, hogy összeszokjanak, és szerintem talán anyukád is eljöhetne kicsit segíteni abban az időben, nem?

Meg godold el, te mivel leszel a szülőszobán elfoglalva? a 3éves gyerekeddel, vagy a szüléssel és az újszülöteddel??

Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan, hogy őt vinnéd be.

Nem rosszindulatból írom, de sztem nem jó ötlet.

Az meg már el sem tudom képzelni szegény lányodat milyen élmények érnék majd ott...

Én is februárban szülök egyébként, a 3,5évesemre és 20hónaposomra anyukám fog vigyázni, én meg apával leszek a szülőszobán.

2011. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!