Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vicces szüléses szotik esetleg...

Vicces szüléses szotik esetleg? (:

Figyelt kérdés
irjatok :)
2011. márc. 12. 22:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*sztorik


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

ezt régen tettem ki,aratott. remélem megint sokat irtok,és olvasgatjátok! :)

2011. márc. 12. 22:29
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
olvastam az elözőket.nagyon jók.nekem a második gyereknél vplt olyan hogy nem volt fájásom csak egy.szóltam a nővérnek hogy jön a baba.nem hitte el és ott hagyott.megszületett egyedül.jó sokat lellett varni a dokinak.nem igazán hatott az érzéstelenitő.kérdeztem a dokitól sok lesz még? erre a nővér azt mondta türelem a doktor úr nem varr hanem himez.
2011. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekünk az egyik ismerősünk (nem volt autójuk) idegességében a tűzoltókat hívta fel a mentők helyett, mikor álmából ébresztette az asszony, h elfolyt a magzatvíz :)
2011. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1órával az indított szülés után!(burok repesztés + oxitocin) Már 1perces fájásaim voltak! Amikor ez már 12-13órája ment és nem változott a helyzet jött a doki vizsgálni....de olyan dúrván hogy felkiáltottam!Erre közölte velem hogy ne kiabáljak.Én meg eltorzult hanggal kérdeztem tőle hogy ugyan ő szült-e már gyereket mert ha nem akkor fogja be! :D Aztán végül császár lett és mikor kivették a bébit nem csak annyit tudtam kérdezni hogy ugye kisfiú! :D (mintha nem lett volna mindegy). Aztán mikor toltak ki a műtőből közölte a beteghordó hogy :Milyen szép karcsúak lettünk. Én meg annyit mondtam hogy :Gondolom mennyire! (+30kg volt rajtam ) :D Aztán mondta hogy hát most igazából át kéne költözni a másik ágyra amivel betol majd a kórterembe.Mondtam oké de nem érzem a lábaimat!Erre csak mosolyogva annyit mondott:Nem baj majd érzem én! :D
2011. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

hát csajok!!!! :DDD még csak az első közepén járok, de már fáj a hasam a nevetéstől, fiam meg csak néz, h mit röhögök :))))

nekem férjemmel volt, h fent voltam az ágyon. nem votlak fájásaim, rá voltam kötve az nst gépre, férjem nézegette h mit mutat, kmikor van összehúzódásom, és mekkora (ezeket szépen természetes hangon, h na szivem most jön egy, és vége) :) már ezen mosolyogtunk, mikor elkezdett dr house-os szöveget nyomni, és h mennem kell majd kemóra... mert ez egy nagyon rosszindulatú daganatnak néz ki (hasam). hát úgy nevettünk, h a nővérke rohant be, mert azt hitte baj van, és sírunk (igaz folyt a könnyem is a nevetéstől), majd elmeséltük neki, ő erre alig bírt kimenni a szobából, úgy fogta a hasát :)

2011. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
10:14 vagyok eszembe jutott mégvmi :) éjfélkor mentünk be a kórházba, és kb délután 2 körül történt, én imádom a rádió1et, ez ment a szülőszobában. és akkor jöttek az orvosok, nővérek...mki, h mizu, mi lesz már? erre az egyik nővér, h ő már rájött mért nem akakr jönni a fiam, hát ha az ő születésénél is iylen zenék mennének ő sem akart volna kijönni :D erre kikapcsolta a rádiót, és 2órán belül meglett a fiam. azóta enm hallgatunk nagyon rádió1et.
2011. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Sziasztok. Amikor szóltam a páromnak, h szülünk, elmetem zuhanyozni indulás előtt, addig ő csinált nekem szenyót( evett már valaki vajúdás közben? :)) mindössze 20 perc alatt 2 zsemit, közben meg totál szétdöntötte a konyhát :) Aztán kórházba menet próbált szóval tartani, h ne azon járjon az eszem, h fáj, engem baromira zavart, de csak annyit tudtam mondani, h KUSS. Anyuékkal, barátnőmmel megbeszétük, h mindenképp szólok, ha megyünk szülni, de nem nagyon voltam beszédes kedvemben, úgyhogy egy smst írtam a köv szöveggel: cell. Celldömölkön szültem :) Meg burokrepesztés után alig vártam, h nyomhassak végre, és akk mondták, h kismami még sétáljon csak, mondtam, h nem túrázni jöttem :) Másnap meg nem győztem elnézést kérni, mondták, h hallottak már mindenfélét..
2011. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok:)Hát nem tudom hogy ez mennyire tartjátok viccesnek,de nekünk akkor nagyon az volt.Szóval mi reggel 9 től a szülőszobán voltunk mert vizsgálat közben észrevették hogy 3 újjnyira kinyíltam fájás nélkül.Szegény párom,rohant be a kórházba hogy szülünk(épp dolgozott)de azt nem tudta hogy csak du.n 5 után repesztenek csak burkot.szegény éhes volt fájt a feje,meg minden amit el tudtok képzelni.fél hatkor már elzavartam hogy egyen valamit mert a végén még rosszul lesz nekem.6 után kezdődtek a fájások és 8 körül erősödtek.fél 9 kor mikor már jó erős fájásaim voltak az oxitocinnak köszönhetően,ő közölte hogy higgyem el hogy neki sokkal nagyobb fájásai vannak(egész nap nem tudott pukizni:))hát fájás közben kezdtem el röhögni,hogy milyen nehéz lehet neki ilyen pukigondokkal,gondolhatjátok.egy másik amit a férjem mesélt nekem csak halványan dereng valami,hogy épp kitolás alatt tüsszentett a doki és én meg mondtam neki hogy egészségére.Állítólag mindenki összenézett a szobában én meg csak nyomtam:)
2011. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Mikor kibújt a lányom,mondta a doki(aki egyébként sokat szövegel),hogy tessék itt van,megszületett,egy életre szóló felelősség. És mikor jön a következő? Én fel se fogtam a kérdést,a férjem is csak nézett maga elé,meg egymásra,dokim erre: Szóljanak ám ha sokat beszélek és befogom:) Aztán kezdtünk nevetni...
2011. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nagyon aranyos sztorik :))

irjatok még pls.

2011. márc. 14. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!