Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vicces szüléses szotik esetleg...

Vicces szüléses szotik esetleg? (:

Figyelt kérdés
irjatok :)
2011. márc. 12. 22:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam a beöntést, visszaküldtek a szobába, hogy a szoba melletti WC közel legyen. Természetesen jól is jött a közelség. 10 perc múlva jött a szülésznő, hogy kiürítettem-e,amit kellett. Gondoltam magamban ekkora adag után már biztos nincs bennem semmi. Be is kötötték az infúziót, NST-re felraktak, és a szülésznő lelépett. Aztán morgott egyet a hasam, és tudtam, hogy azonnal indulnom kell, de ott volt az infúzió és azNST. Mondtam a páromnak, hogy azonnal szedjen le ezekről, mert menni kell. Oké, NST-ről leszíjaztam magam, infúziót meg a párom tartotta magasra. Igen ám, de az én WC-m foglalt volt, a másik meg a folyosó végén volt. Rohantam fájások közepette. El is értem. Akkor esett le, hogy a páromnak is be kell velem jönnie, mert ő fogja az infúziót. Mindegy,akkor már nem érdekelt. Leültem a wc-re, és szépen próbáltam wécézni. Aztán jött egy fájás, és kitolt belőlem egy elég rendes adag levegőt. Kínomban elkezdtem nevetni, és természetesen utána már a nevetés ütemében távozott a levegő. A párom is és én is úgy nevettünk, hogy a szülésznő megkérdezte mi a baj. :-)
2011. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!