Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Tidrenczel Zsolt, MÁV...

Dr. Tidrenczel Zsolt, MÁV Kórház (ÁEK) vélemények?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik rokonom ott dolgozik. Ő nem ajánlotta. Nem mondott konkrétumokat, de azt mondta, hogy inkább ne menjek hozzá.

Utánaolvastam akkoriban fórumokon, elég rosszakat írtak róla.

2011. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én meg csupa jot tudok rola mondani.Velem nagyon kledves volt mindig minden kérdésemre válaszolt:DÉs soha nem volt gondd hogy vittem magammal a gyereket..

De ez emberfüggő kinek ki jön be

2011. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt szimpatikus, méhen kívüli terhességgel feküdtem benn, durván csinálta a hüvelyi uh-t, nem válaszolt, ha kérdeztem, a kollégájával is elég lekezelően beszélt... Imádkoztam, ha szülök, ne ő legyen benn ügyeletben, amíg beér az én dokim, vagy éppen szabin van. Szerencsémre a saját orvosomnál szültem.
2011. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Nekem sem volt szimpi... 2 UH-t csinált nálam, de elég flegma volt...
2011. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Dr. Kereszti József doktor urat kérdezd meg.. én hozzá járok sztk-s rendelésekre(magánrendelésekre nem telik ) de szerintem nagyon rendes, eddig két családi rokonom szült nála és mindketten megvoltak vele elégedve. Nem határozza meg a pénzt(legalábbis az sztk-s rendelésnél én annyit adtam neki amennyire gondoltam) és állítólag a szülés után is annyit adsz neki amennyit gondolsz( ezt meg az unokatesóm mondta mert ő nála szült és mikor megkapta a pénzt nem nézte meg.. azt sem mondta hogy kevés sem azt hogy sok..) és ilyen doki iszonyú kevés van, és szerintem ők csinálják jól a többi olyan dokihoz képest aki meghatározza, mert így kevesen szülnek az olyan dokiknál akik ugyanolyan jók.. na mindegy!szóval szerintem kérdezd meg őt is én nála fogok szülni a máv-kórházban mert oda tartozik ő is.. és szűk 4 hetem van hátra.. most vagyok 36. hétben.. vagy túlhordom vagy korábban szülök!

A dokiról még annyit hogy a maga módján kedves és azért megtartja a két lépés távolságot.Normális, bármit kérdezhetsz tőle ami épp felmerül benned.

Többet a szülés után tudok írni róla..

2011. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Kedves Utolsó! Neked könnyű szülést kívánok és sok sok örömet a picihez!

Mostmár megmondhatom, hogy csak a kíváncsiság tetette fel velem ezt a kérdést. Ismerem a dokit, hozzá jártam terhesgondozásra és nála szültem. Én csak jókat tudok róla mondani. Egyszerűen imádtam a lelkiismeretességét, a stílusát, a hozzáértését. Sajnálom, ha másnak rossz tapasztalatai voltak vele. Remélem ők is megtalálták a számukra minden szempontból megfelelő dokit!!!!

2011. ápr. 1. 07:19
 7/15 anonim válasza:
Sztem jó fej, mondjuk én nem szüléssel kapcsolatban voltam nála. De tényleg minden kérdésre válaszol, egyáltalán nem lekezelő.
2011. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Előzőhöz tartozik még:

azt hozzá kell tennem,h magánrendelésen voltam nála...szal lehet,hogy ott azért volt normálisabb.

2011. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Perecke23 válasza:
100%

12 Hetes terhesen kórházba vittek vérzés miatt 2x is. Nagyon unszinpatikus volt. Ő állítólag leválásra utaló jelet nem látott, de 2 nappal később mégis megtalálta az sztk-ban egy orvos azt a szépen kivehető leválásra utaló jelet.

Szó szerint a Dr. Úr ezt mondta: "Mivel Magát mentő hozta be, kénytelenek vagyunk felajánlani a kórházi ellátást" teljesen flegma stílusban... a többi mondatát sem köszönöm meg... ez csak az én véleményem, lehet hogy fáradt volt. Én csak remélem, hogy soha többet nem kell majd vele találkoznom.

2012. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 szer is szültem nála mind a 2szer ő volt az orvosom,és a jelen terhességemnél is..

Én csupa jókat tudok róla mondani..

Nagyon kedves volt mindannyiszor,mikor voltam rendelésen,és mindig mindent megmutogatott a kicsin,és kaptam képet..stb..mindig megkérdezte van e kérdésem valamivel is kapcsolatban...

A szüléseim császárok voltak,mind2szer..

Nagyon profin végezte a dolgát,nagyon szép volt a seben,szinte nem is látható..Arról nem is beszélve hogy főorvosok ide vagy oda..de az egyik szobatársamnak főorvos vot a szülésze,és úgy kereste a papírjaiért..egyszer sem nézett rá szinte..

Az én dokim minden nap vagy ott volt viziten vagy beugrott hozzám (és nem a pénzért)érdeklődött kedvesen hogy vagyok,megnézte a picit,kérdezte van e tej,minden ok e...

Szóval én csakis jókat tudok róla mondani,teljes mértékben meg vagyok ill voltam is elégedve vele,ezért bízom úgymond rá a 3.terhességem kezelését is.

:-)

2013. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!