Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés lassú beindulásának...

A szülés lassú beindulásának lehet olyan "tünete", hogy úgy érzem állandóan ka. nom kell, de nem birok produkálni semmit, mert olyan mintha szorulásom lenne?

Figyelt kérdés
Állandóan folyik belőlem valami váladékos folyás és a tisztasági betétem is átázik tőle.Fájásaim szinte nincsenek csak néha görcsölgettek.40+3heteske
2009. febr. 28. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet ilyen tünete.Én a fiammal jártam igy,nem voltak görcseim,csak fájt a derekam,és székelési ingerem volt.Be mentem a szülészetre,megvizsgáltak,haza nem engedtek rá kb.5 órára meg is születet.
2009. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia, irány a kórház!

ami folyik lehet magzatvíz, és tolófájásoknál érez az ember székelési ingert, könnyű szülést!

(ha ré volt székleted lehet az, de ha nemrég...

2009. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát reggel székleteltem utoljára egy nagyobb adagot.Bevallom egy kicsit erőlködtem,de semmi jele,hogy kellene,csak mintha szorulásom lenne.De fájásokat nem érzek.Így is lehet a szülés hogy beindul még az este vagy éjjel?
2009. febr. 28. 17:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
17-49-es vagyok, szerintem mindenképp menj be a kórházba ha nem vagy biztos benne hogy nem a magzatvíz folyik, és szerintem már beindult, ez is és az inger is erre utal
2009. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj be,mert ha a magzatvíz folyik akkor tényleg nemsokára szülés lesz.Vidd a motyód is mert szerintem már bent fognak tartani.Könnyű szülést neked,majd írd meg mekkora lett a babód:)
2009. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

17-49-es vagyok újra,

lehet hogy nem érzed úgy a fájásokat, van ilyen is, de lehet később jönnek,lehet már tágultál is, a magzatvíz folyásnál meg a fertőzés elkerülése miatt érdemes minél hamarabb kórházba menni

2009. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!!Nem tudom elég bizonytalan vagyok bennem van,hogy várok még egy-két órát hát ha lesz komolyabb fájás,de az is bennem van,hogy mire beérek elmúlik az egész és nem fognak velem komolyan foglalkozni.Hülye vagyok mi?
2009. febr. 28. 18:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

17-49-es: magzatvíz szivárog? ilyen esetben ne várj!!!

hacsak fájás lenne és nem lenne folyás vagy szivárgás akkor szabad várni, zuhanyozz le meg minden és induljatok el a csomagoddal, mert ha magzatvíz akkor szülsz, ha nem magzatvíz akkor meg azért érdemes megnézni mitől mindenképp... ne félj...első babád?

2009. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen első baba.Köszönöm.Akkor szerintem elindulok lezuhanyzok és megyünk.Lehet még zuhanyozni ugye?
2009. febr. 28. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
persze,minden jót és könnyű szülést!
2009. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!