Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy beindult nálam a...

Lehet hogy beindult nálam a szülés? Vagy csak az is lehet, h most illeszkedik be a baba a szülőcsatornába? 36hkm

Figyelt kérdés
Tegnap egész éjszaka fájt a hasam és éreztem, hogy szó szerint nyilok szét. A baba is sokat mozgott a hasam is feszült. De elmult és elaludtam. Most megint ilyen érzésem van. A lényeg, h nincs szünet a fájások közt, egybefüggőek.
2011. ápr. 20. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Hát nekem a 31 héten azt mondták az ultrahangon hogy már behelyezkedett a feje, szerintem neked is már régóta így kell lennie. véleményem szerint jóslóid vannak. Szóval lehet hogy egy nap, vagy egy hét, vagy kettő.Mindenesetre pakold össze a cuccaidat a kórházba és ha vérzel egy kicsit, vagy ha rendszeresek a fájások indulás!Hidd el tudni fogod mikor kell menni!

Sok sikert előre is a szüléshez!

2011. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt ilyen.És megkelett inditani 9 napot ráhúztam.
2011. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nekem is voltak olyan fájásaim amik között talán 2másodperc szünet volt, de azt hittem a kormány mögött "szülök meg".. de nem ez történt. ugyanis én azt hiszem akkor töltöttem be a 37.hetet amikor jóslóim kezdtek jönni, de olyanok amik számomra jobban hasonlítottak mensi szerű görcsökhöz de erős görcsökhöz, mintha egy éve nem jött volna meg és épp akkor akart volna megjönni..durva volt a szitu mert vezettem és még a lábom sem tudtam megemelni ahhoz hogy a kuplungot benyomjam a váltáshoz..ja és egy órán keresztül tartottak ezek a fájások. :s

szóval ne aggódj, ezek jósló fájások, meg egyébként is "korai" lenne még az hogy most szülj.

De meséld el a dokidnak vagy a védőnőnek és hátha okosabbat tud mondani!

2011. ápr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!